Anasayfa » SEKTÖR » Çocuklar Polymat Oyun Mat’ında tüm hünerlerini sergiliyor…

Çocuklar Polymat Oyun Mat’ında tüm hünerlerini sergiliyor…

polymat

Çocuk sağlığına uygun ve kokusuz yapısıyla Polymat Oyun Mat’ı ebeveynlerin de tercihi…

Çocuklar Polymat Oyun Mat’ında özgürce oynamanın tadına varıyor! Oyun oynamak, çocukların hayal gücünü ve becerilerini ortaya çıkararak gelişimlerine katkı sağlıyor. Çocukların renkli dünyası için tasarlanan Polymat  Oyun Matı, hafif ve esnek yapısıyla onları konforlu bir oyun alanıyla buluşturuyor. Çocuk sağlığına uygun olarak Polymat güvencesiyle üretilen Oyun Matı, antialerjik ve antibakteriyel özellikleriyle ebeveynlerden de destek  alıyor.

 

Güvenli bir oyun alanı
Kokusuz yapısıyla rakiplerinden ayrılan Polymat Oyun Matı, çocuklara hareket özgürlüğü sunuyor. Isı yalıtımı  özelliğiyle taban soğukluğunu iletmeyen Polymat Oyun Matı’nda çocuklar diledikleri kadar vakit geçirebiliyor. Yumuşak ve konforlu yüzey dokusuyla düşme ve darbelere karşı da çocukları koruyan Polymat Oyun Matı, onlara güvenli bir oyun alanı sağlıyor. Sıvıyı içine almayan ve oldukça pratik bir şekilde temizlenen Polymat Oyun Matı, ebeveynlerin de tercihi oluyor.

Oyun oynamanın en keyifli hali 
Bakteri barındırmayan ve HCFC gibi zararlı maddeler içermeyen Polymat Oyun Matı, yenidoğan evresinden itibaren ebeveynlerin en büyük yardımcısı… Yırtılma ve kopmalara karşı dayanıklı Polymat Oyun Matı, darbe sonrasında da kendini toparlayabiliyor. Yapboz parçaları gibi kolayca kurulabilen Polymat Oyun Matı, çocuklara oyun oynamanın en keyifli halini sunuyor.