Anasayfa » HABERLER » Çocuklar için bir dünya kültür

Çocuklar için bir dünya kültür

vialandMinik Kaşifler’de!

Türkiye’nin ilk ve tek tema parkı VIALAND,  üniteleriyle yetişkinlerin adrenalinini yükseltirken, çocukların da yeni kültürler öğrenmesini ve eğlenceyi güvenli bir şekilde deneyimlemesini sağlıyor.

VIALAND Tema Park’ta çocuklar tarafından en çok tercih edilen ünitelerden Minik Kaşifler ise hem eğlenceye hem de bilgilendirmeye yer verdiği için çok sevilmekte. Çocuklar, 160 metre uzunluğundaki kanaldan geçerek, dünyada öne çıkmış kültürleri keyif alarak öğreniyor.

SüngerBob ve Kaşif Dora da VIALAND’de

Çocukların en sevdiği çizgi karakterler SüngerBob ve Kaşif Dora da VIALAND’de eğlence ve coşkuya renk katıyor. Tema Park içerisinde ziyaretçileri karşılayan, onlarla fotoğraf çektiren ve Şato’da düzenlenen gösterilerde herkesin ilgi odağı olan SüngerBob ve Kaşif Dora, 4D sinema ve simülasyon üniteleri ile de eğlence severleri kendi dünyalarına konuk ediyorlar. Sevimli minikler kadar yetişkinler tarafından da sevilen SüngerBob’un VIALAND Tema Park’taki büyüleyici denizaltı macerası, sadece çocuklar için değil, eğlenceli ve kahkaha dolu zaman geçirmek isteyen herkesin vazgeçilmezi oluyor. Diğer taraftan, başta anaokulu çağındaki kız çocukları olmak üzere, keşfetmeyi seven tüm miniklerin çok yakından tanıdığı Kaşif Dora da, VIALAND Tema Park’ın sevimli ziyaretçilerinin en çok ilgi gösterdiği karakterler arasında yer alıyor. 4 boyutlu sinema keyfi ile çocukları hem eğlendiren hem de eğiten harika bir maceraya çıkaran Kaşif Dora onlara, unutamayacakları bir gün geçirmeleri için de fırsat sunuyor.

Tek biletle sınırsız eğlence

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park’ta 30 eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. VIALAND Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan VIALAND Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor. Yaz mevsiminde çocuklarına keyifli bir gün yaşatmak isteyen aileler için VIALAND Tema Park vazgeçilmez bir adres olmaya devam ediyor.