Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Çocuğunuzun  güvenliği herşeyden daha önemli

Çocuğunuzun  güvenliği herşeyden daha önemli

oyuncak1Başel Oyuncak sunduğu Loom Twister ürünlerinde sağlık açısından zararlı bir madde kullanılmadığını,  yaptırdığı test raporları ile kanıtlıyor ve anne babalara “Loom Twister” ürünlerini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz” mesajını veriyor. 

Bildiğiniz üzere bütün dünyada satış rekorları kıran Loom Twister © Lastik Bant ürünlerini; Türkiye Distribütörü Başel Oyuncak sunuyor. Yazılı ve görsel basında çıkan bazı kalitesiz “Merdiven Altı” firmaların kaçak olarak piyasaya sürdüğü “Sağlığa Zararlı” Lastik Bant Bileklik haberlerine konu olan ürünler, sahte ürün olup, Loom Twister ürünüyle ilgisi bulunmamaktadır. Fitalat (Phthalate) plastiğe esneklik kazandıran bir madde ve maalesef bazı “Merdiven Altı” ucuz ürünlerde bulunmakta.

Başel Oyuncak’ın sunduğu Loom Twister ürünleri, Avrupa Birliği standartı olan tüm testler yapıldıktan sonra Türkiye piyasasında satışa sunulabiliyor. EN 71 ve Fitalat (Phthalate) testi sonuçlarına göre Başel Oyuncak’ın sunduğu Loom Twister ürünleri kesinlikle sağlığa zararlı fitalat (Phthalate) içermiyor. Anne ve babalar  www.baseltoys.com adresine girerek,  rahatlıkla  bu test raporlarının tümünü inceleyebilirler.

25 yıllık bir oyuncak sektörü tecrübesini değere dönüştürerek, kaliteli ve sağlıklı oyuncakları ülkemize kazandıran Başel Oyuncak, tüm sektörü ve anne babaları bu konuda bilinçli davranmaya çağırıyor. Bu ürünleri sektörde bilindik firmalardan almalarını tavsiye eden firma, normalde 10 lira olan bir ürünü 1 liraya satan firmalara dikkat etmelerini öneriyor.

Sağlığa uygunluğu ve kalitesi ispatlanan Loom Twister ürünlerinin Avrupa’da ve İngiltere’de Amazon ve Toysr US gibi büyük mağazalarda şu an satışı devam ediyor. Arzu eden kişiler, bu ürünlerin online satış linkleri olan http://www.toysrus.co.uk/  ve http://www.amazon.co.uk adreslerini ziyaret ederek “Loom Twister” kelimelerini aratıp ürünlerin çok satanlar bölümünde yer aldıklarını görebilirler.

Yine Loom ürünlerinin diğer etkileyici bir markası olan ve 2014 yılının en çok satan oyuncak ödülü ünvanına sahip Rainbow Loom lastik bantları, aldığı oyuncak2pek çok ödülle kısa zamanda hem çocukların dem de büyüklerin tutkusu haline geldi. Bu ürün tamamen el becerisini ve üretme kabiliyetini geliştirmeye yönelik. Rainbow Loom ürününün de Türkiye Distribütörü yine Başel Oyuncak.

Başel Oyuncak bayilerinden alabileceğiniz Rainbow Loom ürünleri ile çocuğunuz Hayal Gücünü geliştirirken, eğlenceli vakit geçirebilir ve siz de bunun bir parçası olabilirsiniz. Rainbow Loom ürünlerinin de bütün EN71 ve Fitalat (Phthalate) testleri yapılmış ve sağlığa zararlı olmadığı kanıtlanmıştır.