Anasayfa » HABERLER » Chiva Mobilyada Marka Olma Yolunda

Chiva Mobilyada Marka Olma Yolunda

chiva-oyuncakChiva Eğitim Araçları okul öncesi döneme yönelik mobilya üretimi hamlesiyle sektörde bu alanda da farkını göstermeyi hedefliyor.

Chiva, eğitim sektöründe hizmet veren önemli bir marka olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Chiva eğitim alanında yeni bir vizyonla bu alanda dünyanın önde gelen markalarından biri olmayı hedefliyor. Bu bağlamda, Okul Öncesi Eğitim için gerekli danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere tüm mobilya, eğitici oyuncak, oyun köşeleri ve bahçe oyuncakları konusunda uzman olmayı başaran Chiva Eğitim Araçları çocuk mobilya üretimi hamlesini gerçekleştirdi. Bu yeni atılımla sektöre en kaliteli ürünleri sunma hedefinde olan firma sektördeki ağırlığını artırıyor.

Chiva; çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine yardımcı olan, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan, öğrenme sürecini hızlandıran eğitim araçlarını ve oyuncaklarını, çocukların ve onları yetiştiren gerek öğretmenlerin gerekse ebeveynlerin hizmetine sunuyor. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan bu eğitim araçları ve oyuncaklarında çocuk sağlığına zararlı olabilecek hiçbir kimyasal ya da katkı maddesi bulunmuyor.

Dünyanın sayılı eğitim ve oyuncak markalarının distribütörlüğünü yapan Chiva; eğitim araçları ve oyuncaklar ile anaokullarının dışında oyun parkları, dış mekan ürünleri, konut siteleri, oteller, kafeler ve özel amaçlı rehabilitasyon merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Eğitim sektöründe dünyadaki yenilikleri yakından takip eden Chiva, bugünün çocuklarına sunduğu eğitim araçları ve oyuncakları ile yarının başarılı, chivakendine güvenen, sağlıklı nesillerinin oluşmasına yardımcı olabileceğinin bilinci ve sorumluluğu ile çalışmalarına devam ediyor.