Anasayfa » HABERLER » Cennet AVM , 2016’da oyuncağa daha çok ağırlık verecek

Cennet AVM , 2016’da oyuncağa daha çok ağırlık verecek

tdOyuncak, tekstil, züccaciye ve hediyelik eşya ürünlerini kendi mülkiyeti olan 300 metrekarelik mağazasında müşterisine Yeşilova’da sunan Cennet AVM 2016 yılında oyuncak alanına daha çok ağırlık vermeyi hedefliyor. Konuyla ilgili görüştüğümüz Cennet AVM firma sahibi Nuri Güngen 2016 yılında oyuncak reyonunu daha çok büyüterek, oyuncak çeşidini daha çok zenginleştirerek kendi yeri olan 300 metrekare yerde en iyi hizmeti vermeyi hedeflediklerini ifade etti.

Oyuncak iyi bir sektör
14 yıl gıda sektöründe çalıştığını ve son 5 yıl da oyuncak alanına yöneldiğini belirten Güngen oyuncak sektörünün daha iyi bir alan olduğunu belirterek, “Oyuncak sektörüne abimin tavsiyesiyle başladım. Başlangıçta ne yapacağımızı tam olarak bilmiyorduk ama zamanla işimizi daha güzel yaparak oyuncakta iyi bir noktaya geldik. Oyuncak sektörü kâr marjı ve diğer yönleriyle güzel bir sektör. Böyle bir sektörde bulunduğum için mutluyum.” diyerek pekçok kişinin olumsuz yorumladığı oyuncak sektörünün aslında iyi bir sektör olduğunu söyledi.

Bir aile şirketi
Pekçok alanda sunduğu ürünlerin eksiklerini takip edip, tamamlayarak her gelen müşteriyi boş çevirmeyen ve uygun fiyat sunan firma sahibi Güngen işinde ilerleyerek sağlam adımlarla büyümeyi hedefliyor. Bir aile şirketi olarak kurulan ve bugünlere bu dayanışmayla gelen firma oyuncak alanında ürün çeşidini daha da artırmayı planlıyor.

Her yıl daha iyiye
Her yıl daha iyi konuma geldiklerini kaydeden Güngen bulundukları yörede en iyi hizmeti, uygun fiyatla sunan Cennet AVM’ye tüm oyuncak severleri davet ediyor. Biz de kendilerine hayırlı olsun dileğinde bulunuyoruz.