Anasayfa » HABERLER » Canda Oyuncak 3. şubesini Bursa Mudanya yolu üzerinde açtı

Canda Oyuncak 3. şubesini Bursa Mudanya yolu üzerinde açtı

canda-oyuncakEn güzel oyuncaklarla çocukları, en uygun fiyatlarla aileleri sevindiriyoruz

Canda Oyuncak firma sahibi A. Kadir Özdenli 3. şube açılışıyla ilgili sektöre bilgi verdi. “Canda Oyuncak, 1985 yılında Bursa’da kırtasiye ve oyuncak satışına başladı. Uygun fiyat, bol ürün çeşidi ve güler yüzlü hizmeti kendine prensip edinen firmamız aradan geçen yıllarda hızla büyüyerek bugün içinde Türkiye’nin en büyük oyuncak mağazasının da bulunduğu 3 mağaza ile Bursa ve Güney Marmara bölgesine toptan ve perakende oyuncak satışı gerçekleştiriyor.

‘3. şubemizle müşterimize daha yakınız’

Daha iyi hizmet vererek sürekli büyümeyi kendine misyon edinmiş Canda Oyuncak olarak Bursa’da 3. şubemizi açmanın heyecanını yaşıyoruz. Mudanya yolu üzerinde toplam 3 katlı mağazamızın toplam kullanım alanı 1.500 metrekaredir. Diğer şubelerimizde de olduğu müşterilerimize en güzel hizmeti sunmaya çalışacağız. Akülü arabasından bebe gereçlerine, oyuncaktan aktivite setlerine kadar bütün marka ve modellerimizle kesinlikle müşterimizi mağazamızda aradığını bulamama veya boş çevirme durumu olmayacak. Başta Bademli, Balat, Mudanya ve Güzelyalı gibi yerlere daha yakın olmak için burdayız. Mağazamız inşallah yöremiz için, Bursalılar ve ülkemiz için yararlı bir yer olacak.

Böyle büyük bir mağazayı açmak elbette süreç ve emek isteyen bir şey. Bunu gerçekleştirmek için gereken çabayı gösterdik. Tüm bölgemize hayırlı olmasını dileriz.”