Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Çağlayan Toys: Okul Öncesine Dair Herşey

Çağlayan Toys: Okul Öncesine Dair Herşey

Erzurum’un köklü firmalarından Çağlayan Toys toptan ve perakende oyuncak, anaokulu mobilyaları, eğitici oyuncak, rehabilitasyon malzemeleri ve kauçuk zemin gibi ürün gruplarını sunuyor. Sektörde edindiği tecrübeyle kaliteli ürün ve hizmeti biraraya getiren firma Erzurum ve çevresine oyuncak tedariği yapıyor.
Bir toptancıda bulunması gereken özellikleri eksiksiz bulabileceğiniz firmada Erzurum’un sağlam karakteristik esnaf yapısı da göze çarpıyor.
Piyasada öne çıkan en yeni ürünleri en kısa zamanda bünyesine katıp, uygun ödeme koşullarıyla müşterileriyle buluşturuyor. Trendleri takip eden Çağlayan Toys gerçekleştirdiği dürüst ve yapıcı ticareti ile bölgesinde müşterilerinden tam not alıyor. Buna paralel olarak piyasadaki konumunu, müşteri memnuniyeti çok çeşitlilik ve uygun fiyat politikası ile her geçen gün güçlendiriyor.
Her bütçede ebeveynleri mutlu edecek zengin çeşit ürün gamıyla hizmet veren Çağlayan Toys toptan oyuncakta da sahip olduğu müşteri portföyüyle büyümeye devam ediyor. Servisi, uzman pazarlama ekibi ve satış personeliyle kaliteli hizmeti uzaklarda aramayın. Zengin oyuncak yelpazesiyle eğlence dolu bir alışveriş deneyimi, oyuncak modelleri, uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada, her yaş için oyuncak ve eğitici oyuncak çeşitleri, birbirinden eğlenceli, eğitici ve sağlıklı oyuncaklar için Çağlayan Toys sizi bekliyor!

#caglayantoys, #okuloncesi