Anasayfa » HABERLER » CA Games üretim kalitesiyle ilklere oynuyor

CA Games üretim kalitesiyle ilklere oynuyor

CA Games, Türkiye’de her geçen yıl büyüyen pazarda kendi ürün grupları alanında en kısa zamanda gerek penetrasyon gerekse de ürün kalitesi, ürün gamı ve ihracat ayağı ile en kaliteli ve en büyük yerli üreticilerden biri olmayı hedefliyor.

4. Toy-Bir Satış ve Etkinlik Organizasyonu 21-24 Mart 2019 tarihinde Kaya Palazzo Golf Resort Belek Antalya’da yapıldı. Sektörünün dostluk ve ticaretin bir arada yürüdüğü, ender organizasyonlardan biri olma özelliğine sahip Toy-Bir Satış ve Etkinlik Organizasyonu’nda hoş sohbet ve muhabbetle keyifli ticaret bir arada sunuldu.

Bu etkinliğe katılan firmalardan CA Games Toptan Satış Yöneticisi Erdoğan Çolak bu etkinliğe ilk defa katıldıklarını, kaliteli tedarikçi ve toptancılara ürünlerini sunma imkanı bulduklarını, bu organizasyonda yer alan diğer firmaların da kaliteli, yerli ve sağlıklı ürünler sergilediklerini söyledi.

Fuarda sektörün tanınmış, seçkin imalatçı ve ithalatçı firmalarının yer aldığını, gelen misafirlerin ise zaten piyasada tanınmış, değer verilmiş ve birebir çalışmaktan keyif alınan insanlar olduğunu aktaran Çolak, bu portföydeki bir misafir & müşteri ağını kendileriyle buluşturduğu için etkinliği düzenleyenlere teşekkür etti.

“Wissper, Kral Şakir, Yer Puzzleları şu an sahada koşacak”

Fuara çok büyük beklentilerle katılmadıklarını, içinde bulunduğu piyasa şartlarına uyumlu satış yaptıklarını dile getiren Çolak, kaliteli, sağlıklı ve belgeli ürünlerinin fuarda beğenildiğini, böyle bir etkinlikte yer almaktan keyif aldıklarını ve memnun olduklarını söyledi. Sergiledikleri ürünlerle ilgili bilgi veren Çolak: “Bu organizasyonda biz lisanslı gruplarda 100’lü Puzzle ve Print Puzzle, Wissper ve Miraculous’ın etkinlik ve boyama kitabı, diğer lisanslarda Transformers, Miraculous, My Little Ponny, ve şu an sahada koşacak dediğimiz Wissper, Kral Şakir, Yer Puzzleları, bunların yanında daha çok değer verdiğimiz eğitici gruplarımız, yer puzzlarında alfabe, Türkiye ve Dünya haritası, 50×70 pozisyonunda gezegen, ayrıca doğayı öğreniyorum, çocukların birbirini, ürünleri veya nesneleri tanımasıyla alakalı ürünlerimizi sunduk, kaliteli ürünlerimize gösterilen ilgiden memnun kaldık,” dedi.Türkiye’de her geçen yıl büyümekte olan pazarda kendi ürün grupları alanında en kısa zamanda gerek penetrasyon gerekse de ürün gamı ve ihracat ayağı ile en kaliteli ve en büyük yerli üretici olmayı hedefleyen CA Games bu anlamda güçlü ortaklık alt yapısı kurarak sektörde öncü bir firma olma hedefine doğru yol alıyor.

“Farkımız kendi yaptığımız”

Kendileriyle aynı işi yapan firmalardan farkları konusunda Çolak: “CA Games olarak en büyük farkımız, global markaların ürünlerini taklit etmek yerine, içeriğini ve tasarımını kendimizin oluşturduğu ve raflarda çok beğenilen kaliteli aile oyunlarını sektöre kazandırmak. Bu nedenle Türkiye’de bir markanın bunu başarması önemli bir gelişme, sektöre katacakları anlamında da çok değerli buluyoruz. Tüm motivasyonumuzu ve enerjimizi önce yurt içi pazarda hedeflediğimiz noktaya ulaşmak ve sonrasında bölgesel pazarda aranan bir Türk markası olmaya odaklamış bulunuyoruz,” dedi.

“1 İstanbul’da, 1 de Antalya’da fuar olsun”

Sektörde fazla sayıda fuar düzenlendiğini belirten Çolak, İstanbul’da Tüyap ve İFM fuarları olmak üzere 2 fuar yerine senede 1 fuar; Antalya’da da 2-3 fuar yerine senede 1 fuar düzenlenmesinin sektöre, katılımcılara ve ziyaretçilere daha fazla yarar sağlayacağını, daha fazla fuar düzenlemenin de sektörü yoracağını ve böleceğini savundu.

#CAGames #ErdoğanÇolak #4. Toy-Bir SatışveEtkinlikOrganizasyonu #Antalya