Anasayfa » RÖPORTAJ » Bünyesine kattığı REGE zeka geliştirici oyun kartları hakları ile Ege Yelken daha güçlü

Bünyesine kattığı REGE zeka geliştirici oyun kartları hakları ile Ege Yelken daha güçlü

Kuruluşu ve gelişim süreci

Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti 2007 tarihinde kurulmuştur. Üretimine Karabağlar Mobilya Sanayi Bölgesinde 800 m2 kapalı alanda başlayan firmamız, 2017 yılından itibaren Bayraklı Özkardeş İş Merkezinde yer alan 1000 m2’lik yeni fabrikamızda üretime devam etmektedir. Son olarak 2017 Temmuz ayında eğitim sektörünün önde gelen kutu oyunu markası olan REGE zeka geliştirici oyun kartları markasının basım, dağıtım, marka, web sitesi vb. hakları REGE Eğitim Gereçleri ve Yay. San. Tic. Ltd. Şti. ile yapılan sözleşme çerçevesinde tarafımız olan Ege Yelken Eğitim Araçları Okul Donanımı ve Mobilya İmalat Yay. Paz. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesine katılmıştır.

Ürün konsepti ve verdiği hizmet

Kuruluşundan itibaren başta özel ve devlet okulları olmak üzere, ilköğretim, lise, üniversite, rehabilitasyon merkezleri, çocuk kulüplerinin iç ve dış mekan tüm donanım ve oyuncak ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayrıca bu kurum ve kuruluşlara hizmet veren belediye, milli eğitim, özel idare, valilik ve kaymakamlıklarla çalışıyoruz.

Fuar değerlendirmesi

Kırtasiye Fuarına ilk kez katılmış bulunmaktayız. Fuarımız olumlu şekilde geçti. Bir de kırtasiye sektöründe Rege Eğitici ve Zeka Geliştirici Kutu Oyunları için iyi bir firma ile dağıtıcılık anlaşması yaptık. Daha çok Balkan ve Arap ülkelerinden ziyaretçilerimiz oldu. Sektörümüzdeki başka firmalara da burada bulunmalarını tavsiye etmekteyiz. Daha öncesinde bir kere de geçtiğimiz sene Kids Turkey 2017 Oyuncak Fuarına katılımda bulunduk.

Dinamik, çağa ayak uydurabilen genç bir kadro

Kurumsallaşmanın ve markalaşmanın gerçekleşip sürdürebilir olmasının en önemli noktası olan dinamik, çağa ayak uydurabilen genç bir kadro oluşturmaktır. Ege Yelken olarak aile şirketi olmamızın avantajı ile 2. nesile bunları aktarmaktayız ve bunu sağlam temellere oturtup yürütmek öncelikli hedefimizdir. Aynı zamanda bünyemize kattığımız yeni markamız REGE ile hem farklı bir ürün gamına sahip olmuş bulunmaktayız. Bununla birlikte artık sadece Okul Donanımı ve Mobilya üreticisi haricinde firmamızı oyuncak ve kitap&kırtasiye sektöründe de üretici ünvanını kazandırmış bulunmaktayız.

Ege Yelken’in farkı, sağlam ve güvenilir olması

Sektörümüzde bulunan firmalardan bizi ayıran en önemli özelliğimiz öncelikle biraz önce bahsettiğim gibi aile şirketi olmamız ve tüm müşterilerimizi ve iş ortaklığı yaptığımız firmaları beraber çalıştıkça ailenin bir parçası olarak hissettirmemizdir. Sonuçta büyümenin ve güven vermenin yolu satmaktan öncelikle sağlam ve güvenilir ilişkilerden geçmektedir.

#Ege, #REGE, #Oyun#EgeYelken