Anasayfa » HABERLER » Bu Kuzuları Çok Seveceksiniz

Bu Kuzuları Çok Seveceksiniz

kuzularAvrupa’nın sevilen markası Nici, Adel Kalemcilik güvencesiyle Türkiye’de satışa sunuluyor.

Avrupa’nın en sevilen pelüş ürün ve aksesuar markası NICI, Adel Kalemcilik tarafından Türkiye’de satışa sunuluyor. Ünlü Alman markası NICI’nin yüksek kaliteli, özel dokudaki ürünleri; her yaş grubunun seveceği, birbirinden ilginç hikayeleri bulunan farklı karakterlerden oluşuyor.

Wonderland Kızları
Güzel ve mavi bir evde yaşayan Minilina, Wonderland’in en yeni üyesi… Tatlı Minilina, en değerli varlığı olan ve yanından ayırmadığı minik ayıcığıyla, bütün gün oynayarak çok keyifli vakit geçiriyor. Yeni taşındığı bu mahallede kendi gibi çok renkli ve eğlenceli: Minilotta, Minilara ve Miniclara ile tanışan küçük kız, yeni arkadaşlarıyla oyun oynayarak çok eğleniyor.

 

Minilina, Minilotta, Minilara ve Miniclara’ya en sevdikleri arkadaşları ayı, ördek, tavşan ve kedi karakterler eşlik ediyor. Bu küçük kızlar, onlarla oynayacak yeni arkadaşlarını merakla bekliyor.

Bu Kuzuları Çok Seveceksiniz

Çocukluk arkadaşı olan Jolly Amy’i karşısında görünce çok mutlu olan Jolly Frances, ziyaretine gelen arkadaşı ile eski anılarından ve tutkuyla bağlı oldukları modadan saatlerce konuşarak vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorlar. Çünkü bu iki kuzu için, günü daha eğlenceli geçirmenin başka bir yolu daha yok.
Uykucu Kuzu Jolly Sleepy
Uykuyu her şeyden çok seven Jolly Sleepy, ne kadar şanslı ki yeşil kurbağa şeklindeki terlikleri, onu uyurken bile yalnız bırakmıyor: soğuktan ve tehlikelerden koruyor.

Herkesin Sevgilisi!
Farklı ebatlardaki pelüş ürünlerinin yanı sıra NICI sevimli modellerdeki anahtarlık ve telefon aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. Bean Bags, Keyfriends ve Talisminis anahtarlıklar, anahtarların tamamlayıcısı olurken, Beauties telefon aksesuarları tarzına renk ve eğlence katmak isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor. NICI aynı zamanda her sene birçok yeni karakteri de tüketici ile buluşturuyor. NICI ürünlerine tüm seçkin kırtasiye ve oyuncak mağazalarından ulaşılabiliyor.