Anasayfa » HABERLER » Bodrum’da bir Çocuk Cenneti… Kids Paradise

Bodrum’da bir Çocuk Cenneti… Kids Paradise

Palmarina Bodrum bünyesinde bulunan en kapsamlı eğlence parkı Kids Paradise, çocuklara kendi enerjilerini sonuna kadar kullanarak, oynayabilecekleri birçok alan sunuyor

Bodrum yarımadasının en kapsamla eğlence parkı Kids Paradise; tatil döneminde tüm çocuklara birbirinden farklı etkinlik, eğlence ve deneyim imkanı sağlıyor.

Çocukların hayal gücünü, kas ve motor becerilerini geliştirici etkinlikler sunan Kids Paradise, 650 metrekarelik Aquapark’ı, macera dolu simülasyonların izlenebildiği 8D sineması, özel yapım Carousel’i, oyun ortamından uzaklaşmadan damak tatlarına uygun yemek yiyebilecekleri ve özel partiler düzenleyebilecekleri çocuk restoranı ile eğlence dolu dünyasını gün boyunca çocuklarla paylaşıyor.

bodrum2

5-12 yaş grubu çocuklara hizmet veren Kids Paradise’ın Aquapark üniteleri sabah 10.00 akşam 19.00 saatleri arasında, (D sinema, diğer eğlence üniteleri ve Carousel ise sabah 10.00 ile gece 00.00 arasında hizmet veriyor. Kids Paradise’de aileler dinlenme şezlonglarında güneşlenirken, Cupcakes’in renkli dünyasının kahveleri, frozen içecekleri, taze meyve suları ve cup cake çeşitleri ile keyifli saatler geçiriliyor.

Peri Tozu’nun gün boyu süren animasyonları, hamur oyunları, yüz boyama ve mini disco etkinlikleri de çocukların eğlencesini ikiye katlıyor.

bodrum3

#PalmarinaBodrum, #KidsParadise, #Aquapark, #PeriTozu, #Etkinlikler, #Carousel, #Eğlence, #Çocuk