Anasayfa » SEKTÖR » Bisan sektöre yeni bir soluk

Bisan sektöre yeni bir soluk

bisanBisan Baby Genel Müdür Yardımcısı Muhittin Olgaç, Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı değerlendirmelerini bizimle paylaştı.

2014 yılı anne ve bebek gereçleri fuarı katılım oranı, geçtiğimiz yıllara oranla düşüktü. Ancak; firmamızın bu sektörde ilk yılı olmasına rağmen ve sektöründe kendini kanıtlamış bir firma ve marka olduğundan dolayı katılımcılar bebek sektörüne girdiğimiz için memnun oldular ve ürünlerimiz konusunda da beğenilerini kazandık.

Ürünler

16 – 19 Ocak 2014 tarihinde gerçekleşen, Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı’nda çoğunlukla pusetlerimizi ön plana çıkardık ve katılımcıların beğenilerini kazandık.

2014 yılı planları

Sektörde ilk yılımız olmasından dolayı sağlam ve emin adımlarla ilerleyerek marka imajını kuvvetlendirmek, yeni model üretimine başlamak, doğru yerlerde, doğru noktalarda ürünlerimizi halkımıza ve kıymetli ebeveynlerimizin beğenilerine sunmak ve sektörde yılların bisiklet ve motosiklette vazgeçilmezi olan “BİSAN” markasıyla ve güvenilirliğiyle anne ve bebek gereçlerine girdiğimizi göstermektir. Sektörün bugünü ve geleceği Sektör olarak geçmiş, bugün ve gelecekte kendine yer etmiş bir alandır. Geleceğimiz çocuklarımızınsa onlara doğdukları andan itibaren sağlık ve can güvenliği sağlamak bizlerin görevidir.