Anasayfa » HABERLER » Barancan Ocakbaşı Deniz Usta’nın Yeri açıldı

Barancan Ocakbaşı Deniz Usta’nın Yeri açıldı

Uzun zamandır oyuncak sektörünün içinde olan ve Eminönü Tahtakale’de toptan ve perakende oyuncak alanında hizmet veren Baran Oyuncak firma sahibi Mehmet Beşir Baran, Fatih Mercan semtinde bir restaurant açtı. Sektörün bilinen isimlerinden Baran toptan ve perakende oyuncağın yanı sıra bu sektörde de varlığını göstermek istiyor.

Kısa zamanda favori mekanlarımdan biri olamaya aday olan Barancan Ocakbaşı Deniz Usta’nın başarılı menülerini tatmak isteyen ocakbaşı severler için mutlaka denenmesi gereken bir yer.

İstanbul’un en tanınmış ocakbaşı ustalarından Deniz Usta’nın enfes yemekleri misafirlerini bekliyor. Lezzet dolu menüsü ile hizmete başlayan restoranda bir çok damak tadına uygun yemekleri bulmak mümkün. Her kesime hitap eden fiyatlarıyla hizmet vermeyi bekleyen restoranda ev ve işyerlerine de paket servisi yapılıyor. Barancan Ocakbaşı Deniz Usta’nın Yeri’nde kebap ve ızgara çeşitleri bulunuyor. Yeni açılmasına rağmen çevre halkın uğrak mekanı haline gelen restoran, misafirlerini bekliyor.

Unutulmaz tatlar yaşamak için, kendinizi Deniz ustaya teslim edin, içeceğinizi söyleyin keyfinize bakın.

#barancan, #deniz, #usta, #açılış