Anasayfa » RÖPORTAJ » Aytoys 9. Kids Turkey 2016 fuarında ürünlerini sergiledi

Aytoys 9. Kids Turkey 2016 fuarında ürünlerini sergiledi

Fuarda görüştüğümüz firma sahibi Gökhan Şahin faaliyetleri ve fuar hakkında bilgi verdi.

Eğitici ahşap oyuncaklar ve organik pelüş oyuncak satışı yapan Aytoys, 27 – 30 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 9. Kids Turkey Oyuncak, Çocuk, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarında ürünlerini sergiledi.

Firma ve hizmetleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

“Firmamızın adı Aytoys. Organik ahşap ürünler üretiyoruz ve satıyoruz. İlk defa Türkiye’de fuara katılıyoruz. Bundan önce Almanya’da 4 sene fuara katıldık. Alman kooperatif bir şirket olarak fuara katılıyoruz. Türkiye ve Orta Asya distribütörlük ve bayilik veriyoruz.  Oyuncaklarımız 0-6 yaş grubu arası aynı zamanda yeni doğan bebekler için tutma halkalarımız var. 1 yaş çocuklar için oyun setleri ve becerilerini arttırmak için oyuncaklarımız var. Küçükten büyüğe, 6 yaşa kadar oyuncaklarımız var. İlk fuar olmasına rağmen bizim için verimli geçti diyebiliriz. Bağlantılarımızı kurduk, güzel bir şekilde bayilik müracaatları geldi. Şunu da belirtmek isterim, organik olarak güzel ve ahşap üzerine en iyi firmalardan biriyiz.”

Tüm oyuncaklar organik konsepte uygun mu?

“Evet. Üretimde gerçekleştirdiğimiz ahşap ürünlerimizin tümü organik şekildedir ve sağlığa karşı hiçbir şekilde zararları yoktur. Uluslararası orman konseyi onaylı  ve bu da gerçekten çok önemli sadece Avrupa veya diğer dünya ülkeleri değil uluslararası orman konseyi tarafından onaylı. Pelüş oyuncaklarımız ayrıca Geotest’e sertifikalıdır. Ketenler ve pamuklar organik kimyasız şekilde üretiliyor. Bir oyuncak alındığında bebeğin oyuncağı paketinden kolayca çıkarıp ağzına temasında veya vücuduna herhangi bir zarar vermeden oynayabilecek şekilde üretim yapıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda üretimlerde gerçekleştiriyoruz.”

Gelecek sene tekrar bu fuara katılmayı düşünüyor musunuz?

“Bir dahaki seneye de katılmayı düşünüyoruz. Çünkü fuar gerçekten güzel ve memnunuz oyuncaklara ilgi çok fazla burada. Bu fuara da biraz geç başvuru yaptık yer sıkıntımız oldu biraz ama bir dahaki sene erken başvurarak bu sıkıntıları yaşamamayı istiyoruz. Daha ön kısımlarda olmayı istiyoruz.”

Yurtdışında katılacağınız fuar var mı?

“Yurtdışında 4 senedir bir katılımımız zaten var. Oralarda da katılımlarımıza devam edeceğiz. Ve son olarak da şunu ekleyelim; bilinçli tüketici bizim için çok önemli ve bizim ürettiğimiz ürünlerin kimlere hitap ettiği bellidir. Aileler olabildiğince sağlıklı oyuncaklar almaya gayret etsinler.”

#Aytoys #9KidsTurkey #fuar #GökhanŞahin #Eğiticiahşapoyuncaklar #Oyuncak #Çocuk