Anasayfa » HABERLER » Avrupa’nın ilk ve tek dijital akvaryumunda çocuklar hayallerini yüzdürüyor

Avrupa’nın ilk ve tek dijital akvaryumunda çocuklar hayallerini yüzdürüyor

Kore ve Avustralya’dan sonra dünyada 3. Avrupa’nın ise ilk ve tek dijital akvaryumu ‘Resim Akvaryum’ Türkiye’de SEA LIFE Akvaryum’da. Çocuklar Türkiye’de bir ilk olan ‘Resim Akvaryum’da ellerindeki balık resimlerini boyayıp akvaryumda canlanmalarını izliyor. SEA LIFE Akvaryum pek çok farklı marka ile iş birliği gerçekleştiriyor

Forum İstanbul AVM’de bulunan Dünya’nın 5. Büyük akvaryumu SEA LIFE, ev sahipliği yaptığı 15.000 deniz canlısı, Avrupa’nın en geniş köpekbalığı ailesi, dev vatozlar ve deniz kaplumbağası hastanesinin yanında yepyeni eğlencesi Resim Akvaryum ile çocuklara muhteşem bir deneyim sunuyor. SEA LIFE Akvaryum’da tüm aile fertleri unutulmaz anlar yaşıyor.

Resim Akvaryum’un içine dalın! Görün, çizin, yüzmelerini izleyin!

Avrupa’nın en yen interaktif eğlencesi olan Resim Akvaryum dijital dev bir akvaryum. Bu akvaryumda, çocuklar önce akvaryumdaki egzotik balıklardan ilham alarak ellerindeki balık resimlerini dilediklerince boyuyor, daha sonra resimleri multimedya tarayıcıdan geçiriyor. Boyanan resim balıklar, önce gerçek balıkların olduğu akvaryumda canlanıyor daha sonra da dev dijital ‘Resim Akvaryum’a gidip orada yüzmeye başlıyor. Çocukların hayalleri boyadıkları tropik okyanus balıkları ve türlü türlü deniz canlısıyla Resim Akvaryum’da hareket ve boyut kazanıyor.

Avrupa’da ilk ve tek sadece Türkiye’de Forum İstanbul’daki SEA LIFE Akvaryum’da olan Resim Akvaryum, çocuklar için hayal gücünü geliştiren, keyifli ve boyama becerisini artırmaya dönük bir faaliyet olarak yoğun ilgi görüyor. Türkiye’nin dört bir yanından ‘Resim Akvaryum’u deneyimlemeye gelen çocuklar gördükleri karşısında mutluluğunu ve şaşkınlığını gizleyemiyor. Üstelik akvaryuma giriş biletleri SEA LIFE Akvaryum’un resmi internet sitesinden indirimli olarak alınabiliyor. SEA LIFE Akvaryum’a yıllık üyelik yaptıranlar ise ‘Resim Akvaryum’ dahil olmak üzere SEA LIFE’taki tüm eğlenceyi yıl boyunca sınırsız olarak yaşıyor.

SEA LIFE, çocuk markaları ve farklı markalar için pek çok iş birliği gerçekleştiriyor

Aile fertlerinin tümüne birlikte güzel vakit geçirme imkanı sunan SEA LIFE Akvaryum,  çocuğa ve ailelere hitap eden markalar için en doğru iş birliği markalarından biri olarak öne çıkıyor. SEA LIFE Akvaryum’un Adel ile yaptığı işbirliği ile ‘Resim Akvaryum’da çocuklar hayallerindeki balıkları Adel Kalemleri ile renklendiriyor ve dijital akvaryumda canlanışını izliyor.

SEA LIFE Akvaryum, Disney, Winx, Pınar, Nestle, Migros, Mars Sinemaları, LCW, Sportive Kids  gibi pek çok farklı marka ve oyuncak markasıyla da işbirliği gerçekleştirdi. Disney’den denizkızı oyuncaklarını alan çocuklar SEA LIFE’a hediye bilet kazandı. Flo mağazalarından Winx ayakkabıları alan çocuklar SEA LIFE’ın büyülü dünyasını indirimli gezdiler. Pınar, Nestle gibi markalar ile çocuklara ve ailelere yönelik hızlı tüketim ürünleri için yapılan çalışmalarla SEA LIFE ziyaretçilerine ürün tadım aktiviteleri düzenlendi, marketlerden ürün satın alanlara SEA LIFE biletleri hediye edildi.

Ayrıntılı bilgi ve indirimli biletler SEA LIFE Akvaryum’un resmi internet sitesi www.visitsealife.com/istanbul adresinden alınabiliyor.