Anasayfa » HABERLER » Avrupa’nın En Sevilen Oyuncak Markası TOMY Adore Oyuncak ile Birlikte Türkiye’de

Avrupa’nın En Sevilen Oyuncak Markası TOMY Adore Oyuncak ile Birlikte Türkiye’de

toms0-3 yaş arası bebek ve çocuklara sunduğu eğitici ve eğlendirici oyuncaklarla tanınan Japon oyuncak şirketi TOMY, Adore Oyuncak aracılığıyla Türkiye’de raflarda yerini aldı.

Japon oyuncak şirketi TOMY okul öncesi, Lamaze ve Winnie The Pooh serileriyle birbirinden eğlenceli ve eğitici oyuncaklarını Adore Oyuncak aracılığıyla Türkiye’de miniklerle buluşturdu. Çıngıraklar, diş kaşıyıcılar, yürüme arkadaşları, sesli ve müzikli oyuncaklar, yumuşak kitaplar gibi bebeğinizin büyüme evresinde ihtiyaç duyabileceği her türlü oyuncağı özel olarak tasarlayan TOMY markası, tüm seçkin oyuncakçılarda ve Adore Oyuncak mağazalarında yerini aldı.

Anne ve bebek arasındaki bağı kuvvetlendirecek şekilde tasarlanmış, sevimli karakterlerden oluşan Lamaze markalı oyuncaklar, bebeğine ilk oyuncağını özenle seçen ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alacak. Bebeklerin 9. aydan itibaren yürümeye başlamalarıyla TOMY okul öncesi emekleme ve yürüme arkadaşları serisi oyuncakları ebeveylerin çocuklarını büyütürken en büyük destekçisi olacaktır.

TOMY okul öncesi, Lamaze ve Winnie The Pooh serilerinin birbirinden eğlenceli ve eğitici oyuncaklarına tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak mağazalarından ve adoreoyuncak.com online mağazasından ulaşabilirsiniz.