Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Aras Çocuk Bisiklet ve Ev Gereçleri yeni yerinde

Aras Çocuk Bisiklet ve Ev Gereçleri yeni yerinde

arabaAras Çocuk Bisiklet ve Ev Gereçleri, İstoç’taki yeni yerinde müşteri kitlelerine daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor.

İstoç’ta yeni yerinin açılışını yaparak sektöre hız kazandırmaya devam eden Aras Çocuk Bisiklet ve Ev Gereçleri, yeni dönemde kendi imalatları ile ilerlemeyi hedefliyor. İstoç’ta faaliyete giren yeni yerleri ile alakalı bilgi veren Aras Çocuk Bisiklet ve Ev Gereçleri Firma Sahibi Yavuz Aras, yeni yerleri ile alakalı düşüncelerinin daha önce de olduğunu söyledi. Aras, konu ile alakalı olarak şunları söyledi; “Geldiğimiz noktada İstoç’ta yeni yerimizi açtık. Esas itibari ile imalatçı olduğumuz için burada da bir imalatçının yerinin olması gerekiyordu. Biz de şu anda bunu aktif hale getirdik. Aslında buradaki yerimizi daha erken devreye almamız gerekiyordu, geç olmuş olsa da artık önümüze bakıp ilerlemeye devam edeceğiz. Bu bağlamda İstoç’ta yaklaşık olarak üç aydır faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Buradan hareketle yeni yerimizi devreye almamızdaki ana hedefimiz ise burada ağırlıklı olarak işin toptan tarafına yönelmek istiyoruz. Aslında bir bakıma işin hem toptan hem de perakende tarafında olacağız” dedi

GENİŞ ÜRÜN GAMI

Geniş ürün gamları ile tüketicilere hizmet sunmaya devam ettiklerini belirten Yavuz Aras; “Şu anda en çok sirkülasyonu olan ürünlerimiz arasında; bebek arabaları, bisikletler, yürüteçler, beşikler yer almaktadır. Bunlar haricinde geniş bir çeşitliliğimiz var. Bunları tüketicilerin beğenisine sunuyoruz. İlerleyen dönemlerde de bu çeşitliliğimizi daha da artıracağız. Tüm bunların yanında imalatımız haricinde dışarıdan da aldığımız ürünler var. Fakat ağırlıklı olarak kendi imalatlarımız ile hizmet sunmayı hedefliyoruz. Diğer yandan imalatçılar arasında eski olmamız ise bizi bir adım daha öne çıkarıyor. Ayrıca İstoç konum itibari ile çok merkezi bir yer. Bu bağlamda İstoç uğrak bir yer. Bu bakımdan İstoç’un bir diğer avantajı her ürününün bir alıcısının olduğu bir nokta. Böyle bir noktada yer almak ise bizi biraz daha hızlandırmış olacak.”

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ”

“İstoç’ta henüz yeni bir firma olmalarına rağmen yine de kısa sürede yeni müşteriler de edindiklerini belirten Yavuz Aras; “İstoç’ta yeni yerimizi açtığımız zaman işlerin İstoç’ta en durgun olduğu dönemdi. Fakat şu anda yine de iyi bir seyir izliyoruz. Umuyoruz ki bundan sonraki dönemler daha da iyi olacak. Burada öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu da satış ve satış sonrası hizmetler ile vermek mümkün. Ayrıca ürün çeşitliliği bakımından her sezonun farklı ürünler vardır. Bizde buna paralel olarak hareket ediyoruz. Örnek vermek gerekirse şu anda ağırlıklı olarak; beşikler, mama sandalyeleri, oyun parkları, yürüteçler v.b biraz daha ön planda yer alıyor. Tabi ki biz müşterilerimizin memnuniyeti açısından sezon dışı ürünleri de her zaman stokta hazır tutmaktayız” şeklinde konuştu.