Anasayfa » TEDARİKÇİ OYUNCAKÇILAR » anne ’den yüksek kalitede sıra dışı oyunlar

anne ’den yüksek kalitede sıra dışı oyunlar

anne “Her Yaşa Akıl Oyunları” olarak akıl oyunları sektörüne yön veren dünya markaları ile işbirliği yapmaktan her zaman keyif almaktayız. Dinamik yapımız bizi her zaman araştırmaya ve gelişmeye itmektedir. Bu nedenle ilk hedefimiz her zamanki gibi yüksek kalitede sıra dışı oyunları keşfederek, bunları satış noktalarımız aracılığı ile müşterilerimize sunmaktır.

Birleşik Krallık’tan ithal ettiğimiz GreenBoard firmasının BrainBox serileri bu ay stoklarımıza giren yeni oyunlarla çok zenginleşti. 3 yaş ve üzeri oyunlarla küçük yaş grubu da bu serinin tadını çıkarabilecek; renkler, sayılar ve hayvanlarla ilgili bu oyunları istediğiniz dilde oynayabilirsiniz. Bir de İngilizce olarak oynayabileceğiniz harfler de çok eğlenceli. 5 yaş ve üzeri herkes için üretilen ve bir çok beceriyi içeren Dinozorun Yemeği (Dinosaur Dinners) oyunu ise tüm ailenin elinden düşüremeyeceği bir ürün. BrainBox oyunları farklı bir oynanış şekliyle ve kutu tasarımıyla yetişkinlerin de tutkunu olacağı bir şekle dönüşmüş: BrainBox Sek Sek. Bunların dışında klasik BrainBox serilerine yeni başlıklar eklemekten mutluluk duyuyoruz: Sanat’tan Spor’a, Yırtıcı Hayvanlar’dan Taşıtlar’a, Bilim’den İngilizce’ye kadar bir çok konu ile farklı ilgi alanları olan çocuklara ulaşmak artık daha kolay! Klasik oyunlarımızın da çeşitliliğini artırmayı sürdürüyoruz.

Hem dünya çapında hem de Türkiye çapında turnuvaları düzenlenen Abalone oyununun seyahat versiyonu stoklarımıza girdi. Harika tasarımı ile taşların düşmesini engelleyen kapağı ve yüksek kalitesi ile herkesin rahatlıkla yanında taşıyabileceği bu oyun hemen dikkatleri üzerine çekti.

Sonuna kadar heyecan dolu bir oyun: SABOTAJCI

Bu yılı güzel bir sürprizle bitirmeyi hedefledik: Sabotajcı Dünya Şampiyonası. Almanya başta olmak üzere bir çok ülkede satış listelerinde ilk sıralarda yer alan Sabotajcı oyununu kısaca hatırlatalım: Altın arayıcısı olarak altın madeni ocağında altın arıyorsun.. ansızın sivri uçlu kazma kırılır ve her nasılsa madenin ışığını söndürür.. büyük ihtimalle bir sabotajcı eylemi bu.. acaba maden ocağında kim olay çıkartmaya çalışıyor? Altın arayıcıları başarılı olabilecekler mi? Yoksa kötü ve karanlık niyetleriyle sabotajcı mı ortalığa hakim olacak? Sonuna kadar heyecan dolu bir oyun. Oyunu, 3. turun sonunda en çok altın parçasına sahip olan oyuncu kazanır.

Sabotajcı Dünya Şampiyonası

Turnuvada yer alacak her ülke öncelikle kendi ülkesinden bir şampiyon çıkaracak. Bu şampiyonlar 26.11.2016 tarihinde Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de Dünya Şampiyonası için bir araya gelecekler. Türkiye Şampiyonası finaline katılacak yarışmacılar bölgesel turnuvalarla belirlenecek. Bölgesel birinciler İstanbul’da yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda yarışarak Sabotajcı oyununun Türkiye Şampiyonu ortaya çıkacak.

Türkiye şampiyonunun Budapeşte’de düzenlenecek Dünya Şampiyonluğuna katılması için gerekli masraflar üretici Amigo firması ve Türkiye dağıtıcısı anne Her Yaşa Akıl Oyunları tarafından karşılanacaktır.

first

BrainBox İlk Sayılarım (First Numbers)
Marka : Green Board Games
Yaş:3+
BrainBox İlk Sayılarım (First Numbers) okul öncesi çocuklara iyi bir başlangıç sağlamak için
tasarlanmış bir oyundur. Dayanıklı çift taraflı kartın her birinde, bir tarafında resimler farklı
miktarlar veya sayılar ile gösterilir. Kartın diğer tarafında her bir resimden yalnızca birer adet
ve “Kaç tane?” veya “Hangi sayı?” sorusu bulunur.
Oyunun amacı bir karta bakıp o kart hakkında konuşmak, sonra ters çevirip her bir resmin kaç
tane olduğunu veya resimlerin üzerindeki sayıları hatırlamaktır. Eğer sayılar doğru bilinirse
bu kart kazanılır. 5 veya 10 dakikanın sonunda en çok kartı olan kişi oyunu kazanır.
Bu oyun en az %70 i tekrar kullanılabilen malzemeden yapılmış ve Birleşik Krallık’ta
tasarlanmıştır. Farklı konularda da oyunların olduğu BrainBox serisi olağanüstü eğlencelidir.
Beceriler: Dikkat, konsantrasyon, hafıza, İngilizce.

 english

BrainBox İngilizce (English)
Marka: Green Board Games

Yaş:7-99

Gramer, noktalama işaretleri ve heceleme: haydi bunlarla yüzleşelim. Önemli olmalarına karşın şimdiye kadar eğlenceli hale getirilebilecek konular olmadılar! Edatlardan zamirlere, apostrof’dan zarflara ve hecelerden eş anlamlılara kadar birçok konuyu kafanızda oturtmanız için yardımcı olan BrainBox English’in imdadınıza yetişmesine izin verin.
Oyunun amacı bir kartı 10 saniye inceledikten sonra karta bakmaksızın atılan zarın belirlediği İngilizce soruya yanıt vermektir. Eğer yanıt doğru ise oyuncu kartı alır. 5 veya 10 dakika sonunda en çok kartı olan oyuncu kazanan olur.
BrainBox serisinin yalın tasarımlı oyunları her yaşa uygun olup grup veya tek kişilik oyun olarak da oynanabilir.
Bu oyun en az %70 i tekrar kullanılabilen malzemeden yapılmış ve Birleşik Krallık’ta tasarlanmıştır. Farklı konularda ürünleride bulunan BrainBox serisi olağanüstü eğlencelidir. Ailenizde, BrainBox da en iyi kimin olduğunu bulun. Düşündüğünüz kişi olmayabilir de!
Beceriler: Dikkat, konsantrasyon, hafıza, İngilizce.

 logic

Mantık Kartları Mavi (Logic Cards Blue)
Marka: Brain Games
Yaş:12-99

Matematik, geometri ve mantık soruları içeren MK-Mavi seri beyin kıvrımlarınızı çok hareketlendirecek!
Mantık Kartları matematik, geometri ve mantık görevleri içeren setlerden oluşmaktadır. Telefon veya tabletinize yükleyebileceğiniz Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) uygulamaları da bulunan MK serilerinde, her görevin çözümünü adım adım seyredebilirsiniz.
Görevler farklı zorluk seviyelerindedir. Paket boyutları cebinize sığacak büyüklükte olup her yere kolayca taşınabilir.
MK serileri; IQ seviyenizi zorlayacak zevkli bir labirent, eğitsel, zekice! İyi Eğlenceler!
MK-Mavi seri sayısal, mantık ve geometri görevlerini içeren 5 farklı zorluk grubunda 53 kart içerir.
Beceriler: Mantıksal çıkarım, analitik düşünme, problem çözme.

 saboteur

Sabotajcı (Saboteur)

Marka: Amigo

Yaş:8-99

Sonunda kim sabotajcı çıkacak?

Altın arayıcısı olarak altın madeni ocağında altın arıyorsun.. ansızın sivri uçlu kazma kırılır ve her nasılsa madenin ışığını söndürür.. büyük ihtimalle bir sabotajcı eylemi bu.. acaba maden ocağında kim olay çıkartmaya çalışıyor?
Altın arayıcıları başarılı olabilecekler mi? Yoksa kötü ve karanlık niyetleriyle sabotajcı mı ortalığa hakim olacak?
Sonuna kadar heyecan dolu ve gerilimli bir oyun.
Oyunu, 3. tur sonunda en çok altın parçalarına sahip olan oyuncu kazanır.
Amigo firması her yıl dünyanın farklı şehirlerinde bu oyunun dünya şampiyonası turnuvası düzenlemektedir.  Bu yıl ilk kez Türkiye çapında düzenlenecek turnuvalarla belirlenen Türkiye şampiyonu Kasım ayında Budapeşte’de yapılacak 2016 dünya şampiyonasına katılacaktır.
Beceriler: Strateji geliştirme, mantıksal çıkarım

Daha fazla bilgi için: www.anne.com.tr

#anne, #yüksekkalite, #sıradışıoyunlar, #oyun, #kalite, #heryaşaakıloyunları, #Sabotajcı, #DünyaŞampiyonası, #BrainBox