Anasayfa » SEKTÖR » Anaokulları Arasında İşbirliği

Anaokulları Arasında İşbirliği

anadokulAnaokullariburada.com, düzenlediği kahvaltıda anaokulları arasında işbirliği sağladı.

Anaokullariburada.com firması 11 Ocak 2014 günü tüm İstanbul’daki anaokullariburada.com üyelerine düzenlediği kahvaltıda bir araya geldiler. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çok daha iyi gelişebilmesi için anaokulları arasında iş birliği, tanışma ve kaynaşmayı sağladılar.

Okul ile Veli Arasında Köprü

Anaokullariburada.com kurucusu Bilgisayar Mühendisi Denizhan Akbulut, yaptığımız görüşmede anaokullarının ihtiyaç duyduğu tüm alt yapı sorunlarını çözdüklerini belirtti. Ayrıca web sitelerindeki“siz sorun biz size anaokul önerelim”sloganları ile anaokullarına birçok öğrenci kazandırdıklarını söyleyen Akbulut, Türkiye’de bir ilk olarak velilerin çocuklarını bilinçli tercihler yaparak en iyi anaokuluna göndermelerini sağladıklarını ifade etti ve okul ile veli arasında köprü olduklarını bildirdi.

Ortak Hareket Etmenin Avantajı

Akbulut, amaçlarının sadece anaokullarını tek çatı altında toplayarak listelemek değil, tüm üyelerini birbiriyle tanıştırmak, kaynaştırmak, fikir alışverişlerinde bulunmalarını sağlamak ve ortak hareket etmenin getirdiği avantajları kullandırmak olduğunu söyledi.

Anaokullarıburada.com u kurduklarından beri hızla büyüyor ve anaokullarını büyütüyorlar. Site, tedarikçileri ile kurduğu geniş ağ ile müşterilerine daha yüksek kaliteliyi daha düşük maliyetlere getirmeyi amaçlıyor. Anaokullariburada.com, üyelerini diğer anaokullarından ayırmak için anaokullarının kapılarına brandalarını asarak güçlerine güç katıyor.