Anasayfa » RÖPORTAJ » Almanya oyuncak üretiminde önemli bir oyuncu

Almanya oyuncak üretiminde önemli bir oyuncu

Yaklaşık 20 yıllık sektör deneyimi ile farklı, alışılagelmişin dışında
Firmamız 2015 yılında kuruldu. Yaklaşık 20 yıllık sektör deneyimi ile farklı alışılagelmişin dışında çocukların ve ailelerin güvenle ve keyifle oynayacakları, kullanacakları güvenli, sağlıklı ve eğlenceli ürünler üretmek hedefi ile yola çıktık. Ürünlerimiz arasında en sırasıyla dünyada bir ilk olan 10 farklı dilde konuşup kendini anlatan, tanıtan jagu setlerimiz, eva yer oyun matlarımız, oyun halılarımız, plastik patentli bloklarımız, puzzlearımız, figürlerimiz ve eğitici öğretici oyuncaklarımızı sayabiliriz. Bu yıl katıldığımız ve katılmayı hedeflediğimiz fuarlar
• Nürnberg Oyuncak Fuarı,
• İstanbul Oyuncak Fuarı,
• Dubai Ticaret Heyeti,
• Kuveyt Ticaret Heyeti,
• Antalya Uluslararası Ticaret Fuarı,
• Spielwarenmesse İstanbul,
• Shanghai Oyuncak Fuarı,
• Hong Kong Oyuncak Fuarı.

Spielwarenmesse Nürnberg Oyuncak Fuarı’nın önemi büyük

Nürnberg oyuncak fuarı bizim için çok önemliydi, katıldığımız ilk yurtdışı fuarımızdı. Fuarda ziyaretçi profili olarak profesyonel ve ilgili bir ziyaretçi kitlesi vardı. Ülke çeşitliliği açısından dünyada belki 2 fuarda görebileceğiniz bir katılım vardı. Fuarda bizim patentli ürünümüz ve dünyada bir ilk olan Jagu 10 dilde konuşan puzzle figür halı ve eğitim setlerimiz çok güzel ilgi gördü.

Nurnberg’in Türkiye’deki oyuncak fuarlarından farkı katılımcı sayısı ve katılımcı ülkelerin profili

Farkı katılımcı sayısı ve katılımcı ülkelerin profili. Almanya pekçok konuda olduğu gibi oyuncak üretiminde de çok önemli bir oyuncu. Almanya paydasında Avrupa aslında üretim güçlü olunca ziyaretçilerin ilgisi de oldukça üst düzeyde oluyor.

2018 yılında
2018 yılında yeni ürünlerimizi piyasaya sunmayı ve ürünlerimizin beklediğimiz ilgi ve alakayı görmesini umut ediyoruz.

Oyuncak ve eğitim anlayışına dünya çapında pozitif bir katkı
Dünyada bir ilk olan ve tamamen kendi bünyemizde geliştirip, ürettiğimiz özellikle Jagu konuşan puzzle, figür halı ve eğitim setlerimizi dünyanın her bölgesine satış yaparak, bu noktada eğitici oyuncak ve eğitim anlayışına dünya çapında pozitif bir katkı yapmak istiyoruz.

#Almanya, #Oyuncak, #Egitim