Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Akın Oyuncak’la çocuklar farkı anlayacak!

Akın Oyuncak’la çocuklar farkı anlayacak!

Akın Oyuncak 1972 yılında 15 m2’lik mütevazi bir işyerinde aile şirketi olarak faaliyetine başladı. Şuan sektörün önde gelen lider kuruluşlarından olup 1000 m2 toptan ve perakende mağazasında geniş ürün yelpazesiyle TOPTAN ve PERAKENDE hizmet sunuyor. Ürün ve hizmet kalitesiyle her zaman adından söz ettiren Akın Oyuncak Şimdi yenilenen yüzü ve geniş ürün portföyü sayesinde emin adımlarla orta ve uzun vadede hedeflediği noktaya doğru hızla ilerleme kaydediyor.

toy34
Kayseri’nin kadim firmalarından olan Akın Oyuncak San. Tic. Ltd. Şti oyuncak piyasası değişim ve dönüşümlerini sürekli yakından takip ederek, sektörün öncüsü olma geleneğini her zaman sürdürüyor. Sektördeki konumunu, müşteri memnuniyeti ve ürün çeşitliliğindeki yeniliğe hızlı adapte olabilme kabiliyetine borçlu olan Akın Oyuncak, yılların verdiği tecrübe ile ülkemizin kaydettiği hızlı gelişme ve büyüme trendine çabucak uyum sağlayabilen ender firmalardan. Kabul etmeliyiz ki Türkiye’de artan refah düzeyi firmaları da ürün ve hizmet kalitesinde hep en iyiye yönlendiriyor. Ticari geleneğinde hiçbir zaman kaliteden ve güler yüzlü hizmetten ödün vermeyen Akın Oyuncak, bulunduğu bölgede hep en sevilen ve beğenilen ürünleri maksimum kalitede ve en uygun fiyatlarda tüketiciye sunmanın gayretinde oldu. Bu anlayışla her zaman ileriye dönük hedeflerinde “müşteri odaklı” hizmet sunmak ana temayı oluşturuyor.
Yıllardan beri değişmeyen “Akın Oyuncak – Çocuklar Farkı Anlayacak” sloganıyla misyonunu hedef kitlesinin memnuniyeti ile doğru orantılı olarak yansıtan Akın Oyuncak,7’den 70’e herkesin ilgi alanını gözeterek dizayn ettiği mağazasında vazgeçilmez bir alışveriş keyfi sunuyor.

#akın, #oyuncak, #perakende