Anasayfa » SEKTÖR » Akçiçek Oyuncak’tan yeni ürünlere devam…

Akçiçek Oyuncak’tan yeni ürünlere devam…

t-12Mini basket oyunu

Yeni tasarladığımız bu oyuncak masaüstünde oynanabilir ve demontedir. Ürünümüzün içinde 3 adet topu bulunmaktadır. Uygun fiyatıyla bu yeni ürünümüz çocukların gözdesi olmaya aday.

 

 

 

t-13

Ahşap otobüs masa maçı

Erkek çocuklarının çok sevdiği futbol ve otobüsü bir araya getirdik. Yeni tasarımımız çocuklarımızın çok dikkatini çekecek

 

 

 

Ahşap 2 metre 10 kollu ahşap masa mat-14çı

Hem İç mekan hem de dış mekan olarak tasarladığımız bu ürün otel, AVM, okul vs. gibi yerlerde de kullanılabilir. 5 er kişilik 2 takım halinde oynanabilir. Çocukların ve Ebeveynlerinin beraber zaman geçirmesi için hazırladığımız bu ürünümüz çok dikkat çekecek.

t-15Ahşap yekpare masa maçı

Bu ürünümüz Türkiye’de ilk defa tamamıyla demonte olarak hazırlanmıştır. Kurulum kolaylığı sayesinde bütün ebeveynlerin sorunsuz bir şekilde kurmasını hedefleyerek bu ürünü satışa sunuyoruz.

t-16

Ahşap katlanır masa maçı

Ahşap ayaklı langırtımızı müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda katlanır hale getirip satışa sunduk. Ürünümüz artık daha rahat taşınabilir ve katlandığı zaman daha az yer kaplamaktadır

 

 

t-17

Kale pota ikisi bir arada

Futbol ve basketbolun aynı anda oynanabildiği yeni ürünümüz demontedir. İkili set olarak PVC çantada satışa sunulacaktır.

 

 

 

t-18

 

 

Midi Basket potası

Orta boy basket potamız yeni desenleriyle satışa hazır. Ürünümüzün kapı arkası asma aparatı da mevcuttur.