Anasayfa » SEKTÖR » Akçiçek Oyuncak’tan yeni ürünler

Akçiçek Oyuncak’tan yeni ürünler

Yeni ürünler arasında Sihirli Düğmeler – Junior, Smarty-Akıllı Sayılar, 2si1 Arada Hokey ve Masa Maçı ve Ahşap Bilardo var

 Akçiçek Oyuncak ürün gamını genişletmeye hızla devam ediyor. Eğitici oyuncak ürün grubuna yeni eklenen “Sihirli Düğmeler – Junior” oyuncağı sayesinde; 3 yaş ve üzeri çocuklarımız; ilk güzel mozaik desenlerini 30 adet büyük kırılmaz düğmeyi, şeffaf saha ya takarak kolayca oluşturabilecekler. 10 adet görsel ve şekilsel konulu farklı ve eğitici desenler içeren 5 Adet Desen Kartonu nu kolayca Şeffaf Saha’nın altına takabilirler. Bu oyuncak; el göz koordinasyonu ve psikomotor gelişimine, çocukların kendi tasarımlarını yapmaya başlamalarıyla da üretkenliklerinin gelişimine yardımcı olur. Çanta şeklindeki tasarımı ile bu oyuncağı kolayca yanlarında taşıyabilecekler. Çocuklarımızın gelişimini destekleyen bu oyuncak aynı zamanda anaokulu, kreş, ilkokul gibi eğitim kurumlarında da tercih edilmektedir.

Eğitici Oyuncak ürün grubuna eklenen yeni bir oyuncakları daha var.

Şimdi bir oyuncak hayal edin. Her şeyin standart ve ölçülü olduğu dünyamızda çocuklarımızın hayal güçlerini çok daha iyi ifade edebileceği. Standart yapı oyuncaklarının hiçbirisine benzemeyen “Smarty Akıllı Sayılar”, sürrealist veya realist her türlü hayalin gerçeğe dönüşmesine müsaade edebilen bir oyuncaktır. Akçiçek Oyuncak’ın Eğitici oyuncak grubunun diğer ürünleri gibi Smarty’de hem emsalsiz hem de tamamen sağlıklı bir oyuncaktır. Üzerinde rakamlar ve matematik işlemleri bulunan Smarty eğlenirken matematiği de sevdirmekle kalmıyor, ayrıca çocuklarımızın hayal dünyasına büyük oranda destek sağlıyor. 100 parçalı kutusunda “SMARTY- Akıllı Sayılar” tüm seçkin oyuncak mağazalarında.

Eğitici oyuncakların yanı sıra Ahşap Ürün yelpazesini de genişleten Akçiçek Oyuncak ikisi bir arada bir ürün ile;  evde maç keyfinin yanı sıra hokey keyfini de yaşamamızı sağlıyor. Bu oyuncak ile çocuklarımızın hayallerindeki oyuncular sahada gerçeğe dönüştürecek. Bu üründe de, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi; çocuk sağlığına uygun hammadde ve boya kullanılmış. Ürün içinden 2 adet top ve 2 adet puk çıkmaktadır. Oyuncak demonte olarak satılmaktadır. Ahşap Masa Maçı Oyuncuları’nın montajını montaj şemasına göre gerçekleştirirken, Hokey sahası için ise bir kurulum gerekmemektedir. Kalelerin Montajını yapıp eğlenceye başlayabilirsiniz.

Akçiçek Oyuncak; Avrupa’da en yaygın 5 spor içerisinde yer alan bilardoyu, bilardo oyuncağı halinde; evde çocukların  keyifle oynayabileceği şekilde; Matrax markasıyla Ahşap Bilardo Oyunu olarak üretmekte. Bilardo oyuncağı olan bu ürün, yüksek kalite malzeme ve boya ile çocuklarımız için tamamen sağlıklıdır. Ahşap Bilardo oyuncağı ürününün sadece ayakları demonte halde olup, kurulumu oldukça kolaydır.

#AkçiçekOyuncak, #Matrax, #Smarty