Anasayfa » SEKTÖR » Akçiçek Oyuncak: Ek işimiz değil, tek işimiz oyuncak

Akçiçek Oyuncak: Ek işimiz değil, tek işimiz oyuncak

Akçiçek Oyuncak ’ın yeni eğitici oyuncaklarını çocuklar çok sevecek.

40 yılı aşkın bir sürede edindiği tecrübeyi, oyuncak üzerine yoğunlaşarak kullanan Akçiçek Oyuncak ürünlerini “Matrax Oyuncak” logosu ile piyasaya sunuyor. Üretim bandında ürettiği tüm ürünlerin çocuk sağlığına zarar vermeyecek ve kansorejen madde içermeyen hammaddeden üretmeyi kendisine şiar edinmiş olan Akçiçek Oyuncak, Milli Eğitim Bakanlığı ihale şartnamesinde de kullanılabilir oyuncaklar kategorisinde olup (CE) ve firmanın sağlığa zararsızdır belgeleri bulunmaktadır.

Joesy, Crazy ve Mega Joesy oyuncaklar

Akçiçek Oyuncak (sağlıklı oyuncaklar, mutlu çocuklar) sloganı ile yeni ürünleri Joesy, Crazy ve Mega Joesy oyuncaklarını çocuklarla buluşturmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Yerli üretimde sektörün lideri olma yarışında emin adımlarla yürüyen Akçiçek Oyuncak yeni Ar-Ge birimi ve hergün yeniden yenilenen yapısı ile çözüm ortaklarına da daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüp daha hızlı cevap verebilmek için stok maliyetinden kaçmadan, ürünlerde daima stok bulundurmaktadır. Akçiçek Oyuncak ürettiği tüm ürünlerin daima arkasında olup garanti kapsamı dışında kullanımlarda dahi parça desteği sunmaktadır.

25 ülkeye ihracat

Futbol Oyuncakları, Bilardo Oyuncakları, Eğitici Oyuncaklar, İç/Dış Mekan Oyuncakları ve Ahşap Oyuncaklar alanında kaliteli ürünler üreten Akçiçek Oyuncak eğitici, kaliteli ve sağlıklı ürünlerini hem iç piyasaya hem de 25 ülkeye ihracat yaparak dünya pazarında Türk Malı ürünlerin değer kazanmasına devam ediyor. Son yıllarda üretimin bandında, eğitici oyuncaklara ağırlık veren firma bu doğrultuda Mega Joesy, Crazy ve Joesy ismiyle yeni birbirine takmalı zekâ oyuncaklarını piyasaya sunuyor. Karton ve plastik kutularda sunulan ve 1000’e kadar sayıda parçadan oluşan bu ürünler çocukları hem eğlendirecek hem de onların fiziksel ve zihinsel yeteneklerini güçlendirmelerine yardım edecek.

Yeni ürün paket şekilleri ve parça sayıları

Karton kutuda sunduğu ürünler 50 parça Joesy, 48 parça Mega Joesy ve 100 parça Crazy. Plastik kapta sunduğu ürünler ise; 100 parça Joesy, 250 parça Joesy, 400 parça Joesy, 600 parça Joesy, 100 parça Mega Joesy, 200 parça Mega Joesy, 380 parça Mega Joesy, 250 parça Crazy, 500 parça Crazy ve 1000 parça Crazy. Üç yaşından itibaren çocukların gerek kendi aralarında gerekse aileleri ile birlikte çok zevk alarak, öğrenerek ve zekâlarını geliştirerek oynayabilecekleri oyuncaklardan oluşan bu ürünler tüm dünyanın beğenisine sunuluyor.

#Akçiçek, #Oyuncak, #AkçiçekOyuncak, #MatraxOyuncak, #sağlıklıoyuncaklar, #mutluçocuklar, #Joesy, #Crazy, #MegaJoesy, #ihracat

Bir yorum

  1. Evde yapabileceğim bir iş istiyorum, ekibim var.