Anasayfa » FUAR » Akar Oyuncak 2018 Nurnberg fuarında

Akar Oyuncak 2018 Nurnberg fuarında

Akar Oyuncak olarak kuruluşumuzun üzerinden 2 yıl gibi bir süre geçti, bu süre içerisinde tasarlayıp üretim yaptığımız özgün ürünler ile ülkemizde üretimin ve gelişimin pek çok sektörde olduğu gibi yaşadığı dizayn ve özgün ürün üretimi konusunda kendine has önemli ürünler üreterek piyasaya sunduk ve pazarda sektörün değerli temsilcilerinin teveccühleri ve son tüketicinin tercihleriyle yurtiçinde hedeflediğimiz pekçok noktada raflarda ve internette yerimizi aldık.

Özellikle bu noktada oyun halılarımız, katlanır oyuncak saklama kutularımız, çitimiz, trendy bloklarımız, creative bloklarımız ve dünyada bir ilk olan akıllı telefon ve tablette Türkçe konuşan ve canlanan bilgi, eğitim ve eğlence için eşsiz bir ürün olan jagu oyun setleri, jagu meslek setleri ve jagu puzzlerımız ile alakalı çok güzel tepkiler ve geri dönüşler oldu. Sektörümüz içinden çok değerli bir büyüğümüz bu uygulamalı oyuncakları görünce “ bir Türk firmasının bunları yapıyor olması başarmış olması hatta düşünmesi bile inanılmaz hiçbir ürün beni yıllardan beri hiç bu kadar heyecanlandırıp mutlu etmemişti” şeklinde yorumuyla heyecanımızı çok daha yukarılara taşıdı.

Şuan “Dünyadaki mevcut eğitim sistemi çocuklara, 1950 yılında nasıl yaşayacaklarını öğretmek konusunda gayet başarılı, ama yarına hazırlamıyor… Biz çocukları geleceğe hazırlamalıyız çocuklar geleceğe ait ve biz en temelde eğitimi çok daha keyifli eğlenceli ve teknoloji ile uyumlu bir hale getiriyoruz bu uygulamalar ile de ileride bir çığır açacak sistemin temellerini atıyoruz.

yeni çalışmalarımızda çocuklar tek başına sıkılmadan ve eğlenerek derslerini dahi jagu eğitim sistemi ile çalışacaklar ve jagusu olmayan hiç bir çocuk kalmayacak … Şu anki setlerimiz en temel uygulamalar, yazılım ve AR-GE ekibimiz sürekli çalışmaya ve ürün geliştirmeye devam ediyor organlar, sayılar, multi Puzzle hayvanlar konuşan kitaplar hepsi yeni çalışmalarımız. Akıllı tablet ve telefonda iOS ve Android işletim sisteminde çalışan bu ürünlerimizin programları ücretsiz olarak indiriliyor ve uygulama internet bağlantısına gerek kalmadan çevrim dışı olarak çalışıyor yani internet bağlantısı olmadan çocuğunuzun uygun olmadığını düşündüğünüz sitelere girmeden uygulamalarımız ile eğlenip öğrenmesini evde restaurantta piknikte gezmede her yerde sağlayabiliyorsunuz.

Bu arada plastik oyuncakta da yatırımlarımız devam ediyor çitimizin ardından sallanır dıgıdık atımız da üretimine başladık bir efsane olan creative ve junior blocklarımıza gördüğümüz bazı eksikliklerden yola çıkaracak çocukların hayal gücü ve yeteneklerini çok daha yukarılara taşıyacak patentli trendy ve happy blocklarımızı da yine özgün model ve ambalajları ile pazara sunduk. Akaroyuncak olarak yaptığımız bu çalışmaları ve teknolojik farklı ürünleri patent ile koruma altına aldık yine sırada plastik enjeksiyon ve Şişirme oyuncaklar ve oyun gruplarına yatırımlarımız devam ediyor ayrıca 33×33 eva yer puzzleri 50×50 yer karoları akarpolimat yer karıları gibi artık adı Akar Oyuncak ile özdeşleşen ve eva denince akla gelen ürünlerimiz ile de bu pazarın lideri olmaya ve pazarı büyütmeye devam ediyoruz.

Bahsetmiş olduğumuz özgün ve birbirinden farklı ürünlerimizi dünya pazarına sunmak için Nürnberg fuarına başvurduk ve başvurumuz kabul edilerek 30-01/04/02 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Nürnberg oyuncak fuarına küçük bir metrekare ile katılacağız. Nürnberg oyuncak fuarında hall-3 F-23 no’lu standa inşallah bir aksilik olmaz ise tüm dostlarımızı bekleriz. Özellikle Nürnberg Oyuncak fuarında yeni yapmış olduğumuz jagu setlerimizi 9 farklı dil seçeneği ile sunmak arzusundayız tüm dünya çocukları için inşallah dünyada bir ilki gerçekleştireceğiz ayrıca plastik oyuncak yatırımlarımız kalıplarımıza da başladık yine özgün olarak kendimize has ürünlerimizi de Nürnberg’te dünya pazarına sunmayı arzu ediyoruz.

#fuar, #akar, #oyuncak, #nurnberg