Anasayfa » HABERLER » Ahşap Oyuncakta kalitenin adresi: Beren Oyuncak

Ahşap Oyuncakta kalitenin adresi: Beren Oyuncak

Beren Oyuncak, oyuncak sektöründeki 40 yıllık tecrübesine inanarak 2018 yılında  “Beren Wooden Toys” markası ile Türkiye’de sektöründe öncü olmak amacıyla; 5.000 kapalı alanda ahşap oyuncak üretimine başladı.

Beren Oyuncak, ahşap oyuncaklarda; çocuklarımız için kaliteli, sağlıklı ve güvenilir oyuncaklar üretiyor. Ahşap ürünler tamamen yerli üretim. Hammaddesinden, Ar-Ge ve işçiliğine kadar tüm süreçleri Türkiye’de hazırlanıyor.

Firma, ahşap oyuncak ürünleri geliştirirken uzman öğretmen ve akademisyen görüşlerini temel alıp çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunan ve sürekli kendini yenileyen ürünler sunuyor.

Beren Oyuncak, ahşap oyuncaklarının güvenilirliğini ve sağlıklı olmasını sertifikaları ile belgeliyor. Tüm ahşap boyaları; su bazlı, organik ve EN 71-3 standartlarına uygun boyalar. Ahşap oyuncakların çocuk sağlığına hiçbir zararı yok.

Ahşap oyuncaklar çocukların gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların el becerileri ve hayal dünyasına da katkısı bulunan ahşap oyuncaklar, çocuğun oyuncağı ile bağını güçlendiriyor.

Beren Oyuncak ahşap oyuncak alırken şu hususlara dikkat edilmesini tavsiye ediyor:

– Kıymık batmaması açısından zımparalanmış ürünler tercih edilmeli.

– Kontraplak gibi kimyasal katkılı oyuncaklar yerine masif malzemeden yapılmış oyuncaklar tercih edilmeli.

– 3 yaş ve altı çocuklarda ürünün boyasız veya CE belgesi olan boyalarla boyanmış olmasına dikkat edilmeli.

– Oyuncak çocuğun yaşına uyumlu olmalı.

– Oyuncak bireysel ve grup eğitimi için uygun olmalı.

#berenoyuncak #berenwoodentoys #puzzle