Anasayfa » SEKTÖR » Ağaçkakan son teknolojiyle daha kaliteli ve daha hızlı hizmet veriyor

Ağaçkakan son teknolojiyle daha kaliteli ve daha hızlı hizmet veriyor

karagoz-hacivat-panosuAğaçkakan Ahşap İşleme Merkezi firma sahibi Rifat Uslu faaliyetlerini bizimle paylaştı

“2009 yılında puzzle üretimi ile okul öncesi eğitim sektörüne ilk adımını atan firmamız, 2010 yılından itibaren sektörün talepleri doğrultusunda figürlü ürünler üretmeye başladı. Üretim altyapısını her geçen gün geliştirerek ve teknolojik makinalarla güçlendirerek, hızla sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın ana faaliyet konusu; figürlü panolar, yazı tahtaları, iç mekan-dış mekan çitler, özgün kompozisyon çalışmaları, tabelalar, kitaplıklar, banklar, askılıklar, boy aynaları, lavabo aynaları, galoşluklar, kukla köşeleri, müzik köşeleri, iç mekan-dış mekan duvar figürleri, figürlü dolap kapakları üretimidir. Ayrıca; okul öncesi eğitimi için; mutfak, güzellik seti, tamir takımı, market, fen doğa köşesi gibi hobi köşeleri, dış mekan zıpzıp çeşitleri ve figürlü kulp üretimi ile birlikte de ürün yelpazesini geliştirmiştir. Sektörde; kendi alanındaki liderliğini pekiştirerek bünyesine yeni kattığı tam otomatik endüstriyel Cnc makinalarla da firmamız, önümüzdeki yıllarda müşterilerine daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

2014 yılında, bir önceki yıla göre %30 büyüme gerçekleştiren Ağaçkakan, 2015 yılında daha yüksek oranlarla büyümesini gerçekleştirmek için yeni yatırımlarını yapmıştır. Firmamız; bu büyüme ve gelişme oranlarını sürdürülebilir hale getirmekle birlikte, orta vadede de küresel pazara açılmayı hedeflemektedir.”