Anasayfa » HABERLER » Adeland ’dan eğlenceli ve macera dolu bir yaz tatili

Adeland ’dan eğlenceli ve macera dolu bir yaz tatili

Kendi karakterlerini ve ülkesini geliştirerek çocuklara farklı bir dünya sunan Adeland, “Renk Anahtarının Gizemi” kutu oyunu ve binbir çeşit puzzle ile çocukları renkli ve macera dolu bir yaz tatiline çağırıyor.

Renk Anahtarının Gizemi ile renkli maceralara yolculuk

Özgün kurgusuyla dikkat çeken “Renk Anahtarının Gizemi” masa oyunu, eğitici soruları ve yapılması gereken özel hamleleri ile hem öğretiyor, hem eğlendiriyor. 6 yaş üstü çocuklara hitap eden ve 2-6 kişi arasında oynanabilen kutu oyununda oyuncular birbirlerine sorular sorarak çevredeki nesnelerle etkileşime geçiyor. İnteraktif bir iletişim imkânı oluşturan oyun, ülkelerin bayraklarını, harfleri, şarkıları, objeleri ve renkler arasındaki ilişkileri konu ediniyor. 110 adet kartın yer aldığı “Renk Anahtarının Gizemi” çocukların ekip kurma ve takım olarak hareket edebilme becerilerini güçlendirerek birlikte geçirilen zamanı renklendiriyor.

Önce birleştir, sonra boya: “Boya & Eğlen Puzzle”

Adeland dünyası ve karakterlerinden oluşan puzzlelar, bulmaca severlere klasik ve alternatif olmak üzere iki kategoride sunuluyor. Adeland puzzle serisinde dikdörtgen formatın dışında, Adeland karakterlerinin şekillerinden oluşan 6’lı set puzzlelar dikkat çekiyor. Keçeli kalem seti içeren “Boya&Eğlen Puzzle” ise boyamayı ve yapbozu bir araya getirerek çocukların aynı anda farklı yönlerini geliştirmelerini sağlıyor. Adeland dünyası ve karakterlerini içeren puzzlelar 4-9 yaş arası çocuklara hitap ediyor. 12 parçadan 200 parçaya kadar farklı seçenekleri bulunan bu eğlenceli aktivite çocukların problem çözme yönlerini güçlendirerek kavramsal becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

#Adeland, #eğlenceli#maceradolu, #yaztatili, #RenkAnahtarınınGizemi, #Puzzle, #Boya, #Eğlen