Anasayfa » SEKTÖR » Adel Kalemcilik, oyuncak sektöründe de iddialı

Adel Kalemcilik, oyuncak sektöründe de iddialı

Kırtasiye sektöründe lider olma yolunda büyük mesafe alan Adel Kalemcilik, oyuncak sektöründe de iddialı 

Kendi oluşturduğu Adeland markasıyla çocukların  eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayan Adel, şimdi de dünyanın önde gelen Auldey,  Lotus, WOW ve NICI  markalarını Türkiye’deki miniklerle buluşturuyor! 

Yediden yetmişe herkesin hayatına dokunan Adel Kalemcilik, dünyanın önde gelen oyuncak markalarını çocuklarla buluşturuyor. Kendi yarattığı  Adeland markasının yanı sıra, NICI, Lotus, WOW ve Auldey markalarını  da portföyüne ekleyen Adel, çocukları  eğlendirirken, yeteneklerini ve yaratıcılıklarını  da geliştirmeyi hedefliyor. Ürün güvenliği ve kaliteyi en önemli  değer olarak benimseyen Adel, ürün
güvenliği için ulusal ve uluslararası  tüm standartları titizlikle takip ediyor, Avrupa Birliği standartlarında testlere tabi tutuyor. Bu nedenle  ebeveynler tarafından güvenle tercih ediliyor.

Renklerle Dolu Bir Dünya: Adeland

Miniklerin hayal dünyasından yola  çıkılarak pedagoglar eşliğinde yaratılan Adeland, eğlenceli ve rengarenk bir dünyanın kapılarını  aralıyor. Boya  kalemi, pastel, suluboya gibi kırtasiye ürünlerinin yanı sıra masa oyunu, puzzle ve hafıza kartı gibi eğlence setlerinin  de bulunduğu Adeland markası, bir ilki  gerçekleştirerek çocuklara kendi karakterlerini,  ülkesini, eğlence setlerini ve hikayesini yaratma fırsatı sunuyor.

Herkesin Sevgilisi: NICI

Avrupa’nın en sevilen peluş oyuncak markası NICI, Adel Kalemcilik tarafından Türkiye’de satışa sunuluyor. NICI’nin yüksek kaliteli, özel dokuda peluş oyuncakları, her yaş grubunun seveceği, birbirinden ilginç hikayeleri ile karakterlerden oluşuyor. NICI aynı zamanda her sene birçok yeni karakteri de tüketici ile buluşturuyor. NICI markasının portföyünde peluş oyuncakların yanı sıra, her yaşa hitap eden özel anahtarlıklar ve aksesuarlar da yer alıyor.

Okul Öncesinde WOW!

Markanın ürün gamında yer alan ürünler, okul öncesi çağda, 0-5 yaş arası çocukların el becerilerini, kas gelişimlerini ve hayal güçlerini geliştirmeye yardımcı oluyor. Erkek ve kız çocuklarının ilgi alanlarına yönelik çok sayıda çeşidi bulunan WOW; öğrenme ve  keşfetmenin yanı sıra, çeşitli ürünleriyle  küçük yaşta koleksiyoner olmanın da keyfini yaşatıyor. Cupcake Dükkanı ve  masal konseptinde oyuncakların yanı sıra arabalar, inşaat araçları, ambulans, otobüs ve uçak modelleri bulunuyor. Darbelere dayanıklı ve sağlam yapısı ile, 10 yıl garantili WOW oyuncaklarını, şekli itibariye çocukların yutması mümkün olmadığından ebeveynlerin  güvenle tercih edeceği ürünlerdir.