Anasayfa » FUAR » Adel Kalemcilik, 2017’de 4500’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye turuna çıktı…

Adel Kalemcilik, 2017’de 4500’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye turuna çıktı…

Türkiye kırtasiye sektörünün lider markası Adel Kalemcilik, 2017 yılının yeni ürünlerini 3-22 Şubat tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanında düzenlediği satış ve pazarlama aktivitesi ile tanıttı.

Adel’in 4 bin 500’e yakın kırtasiye ve oyuncak ürünün sergilendiği etkinlik bayileri ve satış noktalarını bir araya getirdi. Adel’in 3 Şubat’ta Adana, Ankara ve Antalya’dan aynı anda start verdiği Türkiye turu kapsamında Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon illeri ziyaret edildi.

45 yıllık deneyimin kazandırdığı güçle 2015 yılında yepyeni bir sektöre adım atan Adel Kalemcilik, kırtasiye ürünleri dışında oyuncak kategorisinde dünya markalarını tüketicilerle buluşturmaya başladı. Oyuncak pazarına girdiklerinden bu yana hızlı bir büyüme kaydeden Adel Kalemcilik bu yıl portföylerine eklenen Disney peluşları, Disney Tsum Tsum, Karayip Korsanları,  Ooshies ve Playgro’nun yanı sıra Auldey, Heidi, Nenuco, NICI, Oddbods, Pinypon, Prenses Sofia, Sluban gibi lider markaları tüketicilerin beğenisine sunuyor.

oyuncak

Amaçlarının hem kırtasiyelerin, hem oyuncakçıların, hem de tüketicilerin algılarını geliştirerek kaliteye yönelmeleri olduğunu belirten Adel Kalemcilik Oyuncak İş Birimi Müdürü Ali Anıl Atal şunları ifade etti:

“Firma olarak tüketicilere verdiğimiz güveni oyuncakta da sürdürerek, daima kaliteli ve yüksek standartta ürünleri piyasaya sunmayı amaçlıyoruz. Daha önce anlaştığımız global markaların ardından 2017’de portföyümüze Türk anne babalarının yakından tanıdığı Avustralya’lı bebek oyuncağı markası Playgro, yükselen oyuncak koleksiyon çılgınlığı Ooshies, yine her ülkede tutkunları bulunan Tsum Tsum, pelüş denince ilk akla gelen karakterlerle dolu Disney pelüş serisi ve Karayip Korsanları film oyuncaklarını da ekleyerek ürün gamımızı geliştirdik. Bu gelişime yıl içerisinde yeni anlaşmalarla devam edeceğiz. Kısa sürede Adel Kalemcilik bünyesinde mevcut 14 markamız ile oyuncak pazarında ve sektörde etkin oyunculardan biri olduk”

 

#AdelKalemcilik #Türkiyeturu #kırtasiyesektörü  #AliAnılAtal