Anasayfa » HABERLER » 9. Toy-Bir’e geri sayım başladı

9. Toy-Bir’e geri sayım başladı

Yaklaşık 2 ay gibi bir süre kalan 9. Toy-Bir Geleneksel Satış ve Etkinlik Organizasyonu 19-23 Ekim 2022 tarihinde Sueno Hotel Deluxe Belek Antalya’da düzenlenecek

“Birlikte üretip, birlikte paylaşıyoruz” sloganıyla hareket eden, şimdiye kadar düzenlediği Antalya Oyuncak Organizasyonlarıyla çok iyi bir performans sergileyen Toy Bir ekibi yine verimli bir organizasyona hazırlanıyor. En önemli yurt içi oyuncak tedarik noktası olmasının yanı sıra ihracata da göz kırpan Toy-Bir Satış ve Etkinlik Organizasyonu bu sene 9. kez Antalya’ya hareket katacak. Her zaman daha iyisini yapabilmek için sektörün ihtiyaçlarına göre iyi tarihlerden biri olan 19 Ekim 2022 Çarşamba tarihinden başlayacak etkinlikte Sueno Delux Belek Antalya’da oyuncakçılar bir araya gelecek. Oyuncak sektörünün dostluk ve ticaretin bir arada yürüdüğü, ender organizasyonlardan biri olma özelliğine sahip olmasından dolayı, gerek etkinlikte yer alan firmalar ve gerekse gelen alıcılar hoş sohbet, muhabbet ve ticareti bir arada yapmaya imkan veren Toy-Bir organizasyonlarından memnuniyet duyuyorlar. Oyuncakçıların dinlendikleri, eğlendikleri ve sürpriz hediyelerin dağıtıldığı Toy-Bir Organizasyonu bu sefer de yüzleri güldürecek, stant açan firmalara ve perakendecilere Antalya’nın en güzel otellerinden birinde, yazın güneşli günlerinde farklı, güzel ve bereketli bir ticaret yapmanın mutluluğunu yaşatacak.

Ülkemizde büyük çoğunluğun aşılanmasıyla ve diğer yapılan adımlarla pandeminin bitirilmesine doğru yapılacak organizasyon ile oyuncak sektörüne ayrı bir ivme kazandıracak. Yaşanan pandemiden dolayı yerli üretime bir yönelme var. İthal ürünler daha pahalı hale geldi ve sektörde yerli üretime bir yönelme var. Zor süreci en iyi şekilde atlatmak için herkes bir üretim arayışına girdi ve oyuncak piyasası bir şekilde ayakta kalmaya çalışıyor. Şu süreçte ham madde tedarik maliyeti arttı, yeni ürün çıkarmak zor, yani imalat emek, yatırım ve zaman istiyor ve bu durumda yerli firmalar hızlı bir şekilde ithal oyuncağın yerini yerliyle doldurmaya çalışıyor. Geçen sene Antalya’da Toy Bir ekibi, katılımcılarına iyi satışlarla verimli bir etkinlik sunarken, müşterilere de güzel bir tatilin yanı sıra her gün çekilişle televizyonlar dağıttı. Eğlenceli, kaliteli, sağlıklı oyuncakları sipariş eden, otelde dinlenen alıcı ziyaretçi oyuncakçılar sürpriz TV ile ayrı bir mutluluk yaşadı. Hem yurt içi satış hem de ihracat için 9. Toy-Bir’de siz de yerinizi alın.