Anasayfa » SEKTÖR » 9. Toy-Bir ile oyuncakçılar bayram etti

9. Toy-Bir ile oyuncakçılar bayram etti

9¸ Toy›Bir Geleneksel Satlç ve Etkinlik Organizasyonu için oyuncak sektörü bu seneki Antalya buluçmaslnda biraraya geldi¸ Ortak duygu birlik¸ beraberlik ve kardeçlikten doǧan bereket¸

Kayseri Melikgazi Belediye Baçkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nun da açılıça katıldığı 9. Toy

Bir Organizasyonu 19-2} Ekim 2022 tarihinde Sueno Hotel Deluxe Belek Antalya’da düzenlendi. Bu sene de oyuncak sektörü Antalya’da verimli bir 4 gün daha yaçadı. 6} büyük imalatçı, toptancı ve ithalatçı oyuncak firmasının stand açtığı organizasyonda yüzlerce yurt içi ziyaretçinin yanı sıra bu sene daha fazla sayıda yurt dıçı ziyaretçi hem sipariç verdi hem de tatil yapmanın zevkini yaçadı.

Bu sene daha verimli bir organizasyon sunan Toy – Bir ekibi, en yüksek alıçveriç cirosuna sahip ziyaretçiye ę0.000 TL, ę ziyaretçiye 2ę.000 TL değerinde, organizasyon alanındaki katılımcı firmalarda kullanılmak üzere, hediye çekleri hediye etti, full HD 10 televizyon da çartsız ziyaretçilere dağıtıldı. “Birlikte üretip, birlikte paylaçıyoruz” sloganıyla hareket eden, çimdiye kadar düzenlediği Antalya Oyuncak Organizasyonlarıyla çok iyi bir performans sergileyen Toy Bir ekibi yine verimli bir organizasyona imza attı.

Sıcak bir atmosferde gerçekleçen en önemli yurt içi oyuncak tedarik noktası olmasının yanı sıra ihracata da göz kırpan Toy-Bir Satıç ve Etkinlik Organizasyonu bu sene 9. kez Antalya’ya adeta hareket, bereket ve sinerji kattı. Her zaman daha iyisini yapabilmek için sektörün ihtiyaçlarına göre iyi tarihlerden biri olan 19 Ekim 2022 Çarçamba tarihinden baçlayan etkinlikte Sueno Delux Belek Antalya’da oyuncakçılar bir araya geldi. Oyuncak sektörünün dostluk ve ticaretin bir arada yürüdüğü, ender organizasyonlardan biri olma özelliğine sahip

olmasından dolayı, gerek etkinlikte yer alan firmalar ve gerekse gelen alıcılar hoç sohbet, muhabbet ve ticareti bir arada yapmaya imkan veren Toy-Bir organizasyonlarından memnuniyet duydular. Oyuncakçıların dinlendikleri, eğlendikleri ve sürpriz hediyelerin dağıtıldığı Toy-Bir Organizasyonu bu sefer de yüzleri güldürdü, stant

açan firmalara ve perakendecilere Antalya’nın en güzel otellerinden birinde, yazın güneçli günlerinde farklı, güzel ve bereketli bir ticaret yapmanın mutluluğunu yaçattı.

Ülkemizde oyuncak sektöründe pek çok firmanın imalata yönelmesiyle daha da büyük bir önem taçıyan Toy – Bir organizasyonu oyuncak sektörüne ayrı bir ivme kazandı. İçinde bulunduğumuz stratejik fırsatı en iyi çekilde değerlendirmek için herkes bir üretim arayıçına girdi ve oyuncak piyasası bir çekilde ayakta kalmaya çalıçıyor.

Şu süreçte ham madde tedarik maliyeti arttı, yeni ürün çıkarmak zor, yani imalat emek, yatırım ve zaman istiyor ve bu durumda yerli firmalar hızlı bir çekilde ithal oyuncağın yerini yerliyle doldurmaya çalıçıyor. Bu sene de Antalya’da Toy Bir ekibi, katılımcılarına iyi satıçlarla verimli bir etkinlik sunarken, müçterilere de güzel bir tatilin yanı sıra her gün çekiliçle televizyonlar dağıttı. Eğlenceli, kaliteli, sağlıklı oyuncakları sipariç eden, otelde dinlenen yerli ve yabancı alıcı ziyaretçi oyuncakçılar sürpriz TV ile ayrı bir mutluluk yaçadı. Son günündeki sıra gecesi ekibiyle sektör mutluluk yaçadı. Baçarıya doymayan Toy – Bir ekibi önümüzdeki sene 10.su düzenlenecek organizasyonu 10 NUMASA yapmak için çimdiden kolları sıvadı, 10. Toy – Bir için sektörü Antalya’ya bekliyor.