Anasayfa » HABERLER » Sektör Antalya’da biraraya geliyor

Sektör Antalya’da biraraya geliyor

1.Toy-Bir Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarı, 01-05 Kasım 2023 tarihlerinde Sueno Deluxe Belek otelde gerçekleşiyor. Sadece acele edenler yetişiyor.

10 sene önce ilk yapıldığı günden beri her sene daha da büyümeyi başaran ve bu sene fuar niteliği de kazanan 1.Toy-Bir Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarı için Antalya Sueno Deluxe Belek otelde yerler çoktan bitti, ekip yine oyuncak ve çocuk gereçleri sektörünün bu konseptte Türkiye’deki en büyük etkinliğinde zengin çeşit ve yepyeni ürünlerle misafirlerine yine en iyisini ve yine en hoş mekânda sunuyor.

Fuar kapsamında hepsi birbirinden özel 70 katılımcı firmayla 6.500 metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirilecek 1. EXPO TOY-BİR Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarında farklı ülkeden yüzlerce ziyaretçi olacak. Yüksek bir alış-veriş potansiyeli sunulacak.

Sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan ve bu sene ilk defa fuar kapsamında düzenlenecek olan 1. Toy-Bir Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarı, 01-05 Kasım 2023 tarihlerinde Sueno Deluxe Belek otelde T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından destekleniyor.

Oyuncak severleri buluşturan heyecan verici bir etkinlikte bu sene katılımcı firmalar aylar önceden yerlerini aldılar,  yetişemeyen ve yer bulamayan firmalar da oldu. Buna paralel olarak yerli yabancı pekçok ziyaretçi fuarı gezerek, zengin ürün gamı içerisinden istediği ürünü iyi fırsatlarla sipariş verme fırsatı yakalıyor. Sektörün önde gelen oyuncak üreticileri, toptancıları, dağıtımcıları ve satıcıları, Expo Toybir oyuncak fuarında araya geliyor. 01-05 Kasım 2023 tarihlerinde saat 14:00 ile 00:00 arasında düzenlenecek olan bu etkinlik, en yeni oyuncak trendlerini keşfetmek, güzel atölyeler ve eğlenceli etkinliklere katılmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Fuarda sergilenecek olan birbirinden renkli ve eğlenceli oyuncaklar, ziyaretçilere benzersiz bir deneyim yaşatacak. Oyuncak dünyasının kalbinin attığı bu fuarı kaçırmayın! Aileler, çocuklar ve oyuncak sektörünün profesyonelleri için unutulmaz bir etkinlik olacak. Expo Toybir sizi oyuncak fuarına bekliyor!

Alıcı girişi 2 Kasım 2023 Perşembe günü

Açıklanan fuar takvimine göre fuara katılım gösterecek firmalar için otele katılımcı girişi 1 Kasım 2023 Çarşamba günü, misafir yani alıcı girişi 2 Kasım 2023 Perşembe günü olacak ve otel çıkışı ise 5 Kasım 2023 Pazar günü olacak.

20 ülkeden yüzlerce alıcı

Bu sene 70’ten fazla firmanın yaklaşık 6,500 metrekare kapalı alan üzerinde stand açacağı 1. TOYBİR Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarını yurt içinden ve yaklaşık 20 ülkeden yüzlerce alıcının ziyaret etmesi bekleniyor.

Antalya’da geçen sene Toy-Bir Satış ve Etkinlik Organizasyonu ismiyle 9. kez düzenlenen etkinlikte en yüksek alışveriş cirosuna sahip ziyaretçiye 50.000 TL, 5 ziyaretçiye 25.000 TL değerinde, organizasyon alanındaki katılımcı firmalarda kullanılmak üzere, hediye çekleri verildi, 10 televizyon şartsız ziyaretçilerin oldu.

Ekip yine mükemmel bir fuara hazırlanıyor

“Birlikte üretip, birlikte paylaşıyoruz” sloganıyla hareket eden, şimdiye kadar düzenlediği Antalya Oyuncak Organizasyonlarıyla çok iyi bir performans sergileyen Toy Bir ekibi bu sene 1. Expo Toybir Fuarı ismiyle yine mükemmel bir fuara hazırlanıyor. Verimli bir organizasyon olması için tüm gayretin sarfedildiği fuar, daha çok ziyaretçi ve alıcı gelmesi için çalışmalar yürütülüyor.

Geçen sene Antalya’da Toy Bir ekibi, katılımcılarına iyi satışlarla verimli bir etkinlik sunarken, müşterilere de güzel bir tatilin yanı sıra her gün çekilişle televizyonlar dağıttı. Eğlenceli, kaliteli, sağlıklı oyuncakları sipariş eden, otelde dinlenen alıcı ziyaretçi oyuncakçılar sürpriz TV ile ayrı bir mutluluk yaşadı.