Anasayfa » HABERLER » 32 yıllık ticari tecrübesiyle ÖZGÜNEŞ yenileniyor

32 yıllık ticari tecrübesiyle ÖZGÜNEŞ yenileniyor

32 yıl önce seyyar satıcılıkla başlamış olduğu ticaret hayatına şuan 300 çalışanı ve iş ortaklarıyla birlikte ÖZGÜNEŞ, 24 Ağustos 2017 saat 12:00’da hem ÖZGÜNEŞ Plazanın açılışı hem de satış organizasyonu ile birlikte, ticarete yeni bir yön vermeye hazırlanıyor. İş kurmak, işini büyütmek isteyenlere tecrübeleri doğrultusunda hedef ve yön belirleyerek bölge ticaretini daha da hareketlendirmeyi düşünüyor.
21 bin metrekarelik alan ile müşterilerine hizmet vermeyi düşünen ÖZGÜNEŞ, aynı zamanda firma teşhir salonunda imalatçı ve ithalatçı firmaların hem tanıtımını hem de ürünlerinin, markalarının bilinirliğini artırarak, ülke ekonomisine faydalı olmayı düşünüyor. Firma teşhir salonu yıl boyu müşterilerine hizmet verecek olup aynı zaman da piyasa koşulları çerçevesinde yılın belirli zamanlarında satış organizasyonları düzenleyerek, imalatçı ve ithalatçı firmaların temsilcileriyle müşterilerini buluşturmayı, ürünler hakkında bilgilerini aktarmalarını sağlamayı düşünüyor.

toy66

ÖZGÜNEŞ yeni yapmış olduğu bu proje ile tüm Anadolu’ya örnek olmak, markaların ve hizmetlerin ulaşmadığı hiçbir il ve ilçe kalmamasını sağlamak, bölge ticaretine renk katarak hizmetlerini her geçen gün geliştirmeyi düşünüyor. Bizler de Toyuncak ailesi olarak bu projeyi destekleyerek kendilerine yeni işyerlerinin hayırlı olmasını dileriz.

#ozgunes, #plaza, #toyuncak