Anasayfa » HABERLER » 1. Expo Toy-Bir Fuarı sektörden tam not aldı

1. Expo Toy-Bir Fuarı sektörden tam not aldı

  1. Expo Toy-Bir Fuarı sektörden tam not aldı

Son 10 yıldır oyuncak sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan ve bu sene ilk defa fuar kapsamında düzenlenen 1. Expo Toy-Bir Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarı 01-05 Kasım 2023 tarihlerinde Sueno Deluxe Belek otelde gerçekleşti

Oyuncak tutkunlarını buluşturan heyecan verici bu etkinlik için oyuncakçılar Antalya’ya akın etti! Sektörün önde gelen oyuncak üreticileri, dağıtımcıları ve satıcıları, TT Global Fuarcılık tarafından düzenlenen 1. Expo Toy-Bir Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarında bir araya geldi. 01-05 Kasım 2023 tarihlerinde saat 14:00 ile 00:00 arasında düzenlenen bu büyüleyici etkinlik, en yeni oyuncak trendlerini keşfetmek, kendine has güzel bir konseptte tüm oyuncakçıları bir arada görmek ve eğlenceli etkinliklere katılmak için yine mükemmel bir fırsat sundu. Fuarda sergilenen birbirinden renkli ve eğlenceli oyuncaklar, ziyaretçilere benzersiz bir deneyim yaşattı. Oyuncak dünyasının kalbinin attığı bu fuar hem aileler, çocuklar ve hem de oyuncak sektörünün profesyonelleri için unutulmaz bir etkinlik oldu.

6,500 m2 alan üzerinde

Açıklanan fuar takvimine göre fuara katılan firmalar otele 1 Kasım 2023 Çarşamba günü, misafir yani alıcılar ise 2 Kasım 2023 Perşembe günü girdi, otel çıkışı ise 5 Kasım 2023 Pazar günü oldu. Bu sene 70’ten fazla firmanın yaklaşık 6,500 metrekare kapalı alan üzerinde stand açtığı 1. Expo Toy-Bir Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarını yurt içinden ve yaklaşık 20 ülkeden olmak üzere yüzlerce alıcı ziyaret etti.

Ekip yine mükemmel bir fuara imza attı

“Birlikte üretip, birlikte paylaşıyoruz” sloganıyla hareket eden, şimdiye kadar düzenlediği Antalya Oyuncak Organizasyonlarıyla çok iyi bir performans sergileyen Toy Bir ekibi bu sene 1. Expo Toy-Bir Fuarı ismiyle yine Türkiye oyuncak sektörüne mükemmel bir fuar atmosferi sundu. Verimli bir organizasyon olması için tüm gayretin sarfedildiği fuara, bu sene daha çok ziyaretçi ve alıcı geldi.

Fuar katılımcılarına iyi satışlarla verimli bir etkinlik sunulurken, müşterilere de güzel bir tatilin yanı sıra her gün çekilişle televizyonlar, cep telefonları ve tatil paketi hediye edildi. Eğlenceli, kaliteli, sağlıklı oyuncakları sipariş eden, otelde dinlenen alıcı ziyaretçi oyuncakçılar bu sürpriz hediyelerle farklı bir mutluluk yaşadı.

TOBB ve KOSGEB desteği

Antalya’da geçen sene Toy-Bir Satış ve Etkinlik Organizasyonu ismiyle 9. kez son olarak düzenlenen etkinlik bu sene fuar kapsamına alınarak, 1. Expo Toy-Bir Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarı ismiyle ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteğiyle daha iyi bir nitelik kazandı.

10. Toy – Bir Satış ve Etkinlik Organizasyonu veya yeni ismiyle 1. Expo Toy-Bir Oyuncak ve Çocuk Gereçleri Fuarı yine oyuncakçıların dinlendikleri, eğlendikleri ve sürpriz hediyelerin dağıtıldığı bereketli bir fuar oldu ve yüzler güldü, stant açan firmalar ve perakendeciler Antalya’nın en güzel otellerinden birinde, yazın güneşli günlerinden kalma günlerde farklı, güzel ve bereketli bir ticaret yapmanın mutluluğunu yaşadı.

#Toy-Bir #Expo ToyBir #Oyuncakfuarı #toyevent #antalya