Anasayfa » RÖPORTAJ » Markana, Çınarlar Ambalaj ile değer kat!

Markana, Çınarlar Ambalaj ile değer kat!

Başarı öykülerinin neredeyse hepsinde, müşteriye odaklı bir sistem vardır. Müşteri memnuniyetini birinci maddesi yapan firmalardan biri de Çınarlar Ambalaj. Esenyurt’ta üretimini gerçekleştiren firma, üretim öncesinde detaylı Ar-Ge çalışmaları yapıyor, müşteri beklentisi ve talebi doğrultusunda üretim yapıyor. “Müşteriyi memnun etmek, sunduğunuz tüm hizmet ya da ürün kalitesi kadar değerli” diyen Çınarlar Ambalaj’ın firma sahibi Nuh Temel ürünleri ve sektör hakkında bilgi verdi.

Geniş ürün yelpazesi ile markaya göre ürün modeli

Ar-Ge’ye verdikleri önemi anlatarak konuşmasına başlayan Nuh Temel, “Müşterinin isteği doğrultusunda çalışmalar yapmak, geniş ürün yelpazesi ile markaya göre ürün modeli çıkarma avantajı sağlıyor. Çınarlar Ambalaj ağırlıklı olarak, kozmetik, promosyon grubu ve ev tekstili gibi sektörlerde çalışmalar yapıyoruz” diyor. Her sektörün belli başlı zorluklar yaşadığını belirten Temel, “Ambalaj firmalarının en çok sıkıntı yaşadığı konu, ham madde bakımından dışa bağımlı olması” dedi ve bu problemin başlıca etkilerini şu sözlerle ifade etti: ‘’Ambalaj firması olarak ham madde bakımından dışa bağımlıyız. Müşterinin istediği malzemeyi her zaman bulamayabiliyoruz. Yaşadığımız zorlukları yerli çözümlerle sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Ancak bu da çoğu zaman yeterli olmayabiliyor. İleriki dönemde yaşadığımız bu tip zorlukların çözülmesini istiyoruz.’’

Ambalajdan öte destekçi ve stratejik ortak

Çınarlar Ambalaj tüm personeli ile her zaman en iyi zamanlama en yüksek kalite ve en hızlı müşteri servisini felsefe edinmiş, kuruluşundan bu güne kadar bu felsefe ile yol almıştır. Global pazarda iddialı bir oyuncu olmanın gereklerinin farkında olarak, ihracat payımıza yeni müşteri grupları ilave ederek büyüme hedefine kilitlenmiştir. Amacımız öncelikle müşterilerimize ürünlerini sunarken ve tanıtırken müşterilerimizin ihtiyaçlarını anladığımızı ve gözettiğimizi hissettirmek, müşterilerimizin ambalaj ihtiyaçlarını gidermekten öte destekçileri ve stratejik ortakları olduğumuzu göstermektir.

#Marka, #Cimarlar, #Ambalaj

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*