Anasayfa » FUAR » Kırtasiye sektörü artık TÜYAP’ta buluşacak!
tüyap

Kırtasiye sektörü artık TÜYAP’ta buluşacak!

İstanbul Kırtasiye Fuarı 22-26 Şubat 2017’de TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açacak.

Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD)’ in her yıl düzenlediği Türkiye kırtasiye ve ofis malzemeleri sektörünün en büyük fuarı İstanbul Kırtasiye Fuarı, adres değiştirdi. Dünyanın da en büyük fuarları arasında yer alan İstanbul Kırtasiye Fuarı 22-26 Şubat 2017’de TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açacak.

Sektöründe dünyanın sayılı, Türkiye’nin en büyük fuarı olan İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUARI artık TÜYAP’ta düzenlenecek. TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş.ve Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TUKİD) arasında gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde 22 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşacak.

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan TÜYAP ile Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliğiyle düzenlenecek fuarda, 120 bin metrekare kapalı sergileme alanında 25 bin ziyaretçi ağırlayacak.

TÜYAP ile yapılan işbirliği İstanbul Kırtasiye Fuarı’na uluslar arası katılımın artması konusunda da  ivme kazandıracak. TÜYAP yurtdışındaki 11 ofisi, 48 ülkedeki acenteleri ve 26 ülkedeki temsilcilik ağı ile kırtasiye ve ofis sektörünü Kuzey Avrupa’dan Balkanlara ve Afrika’ya kadar dünya çapındaki alıcılarla buluşturmak için tüm ilişkilerini seferber edecek.

TÜKİD Yönetim Kurulu Başkanı Vecdet F. Şendil, TÜYAP ile TÜKİD işbirliğinin İstanbul Kırtasiye Fuarı’na pozitif yansıyacağına inandıklarını belirterek, Şubat ayındaki fuarda özellikle uluslararası katılımcılarda artış beklediklerini açıkladı.

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) iş birliğiyle düzenlenecek olan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, 22 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında yeni adresi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Okul, kırtasiye, kağıt, ofis malzemeleri ve oyuncak sektöründe dünya ile rekabet eden Türkiye pazarı, 2017 hedeflerine TÜYAP ile ulaşacak. Sektörü bölgesel bir güç haline getirmek ve hak ettiği yere oturtmak için tüm pazarlama stratejilerini ortaya koyan TÜYAP, 120.000 m2 kapalı sergileme alanında 25.000 ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

 

#Kırtasiye #Fuar #sektör #Tüyap #ofismalzemesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*